Liga staand 2 

16-sep    SV Strijdlust 3                   SV Eendracht '64 1   
15-sep    SSV De Linge 1                SV Schaarsbergen 2   
    SV Op De Korrel 2           vrij       
                   
5-okt    SV Eendracht '64 1              SSV De Linge 1   
12-okt    SV Schaarsbergen 2         SV Op De Korrel 2   
    SV Strijdlust 3                 vrij       
                   
20-okt    SSV De Linge 1                  SV Op De Korrel 2   
21-okt    SV Strijdlust 3                    SV Schaarsbergen 2   
    SV Eendracht '64 1        vrij       
                   
9-nov    SV Schaarsbergen 2          SV Eendracht '64 1   
8-dec    SV Op De Korrel 2              SV Strijdlust 3   
    SSV De Linge 1               vrij       
                   
23-dec    SV Strijdlust 3                   SSV De Linge 1   
21-dec    SV Eendracht '64 1           SV Op De Korrel 2   
    SV Schaarsbergen 2       vrij       
                   
11-jan    SV Eendracht '64 1            SV Strijdlust 3   
11-jan    SV Schaarsbergen 2         SSV De Linge 1   
    SV Op De Korrel 2           vrij       
                   
2-feb    SSV De Linge 1                  SV Eendracht '64 1   
9-feb    SV Op De Korrel 2              SV Schaarsbergen 2   
    SV Strijdlust 3                  vrij       
                   
2-mrt    SV Op De Korrel 2               SSV De Linge 1   
1-mrt    SV Schaarsbergen 2          SV Strijdlust 3   
    SV Eendracht '64 1          vrij       
                   
22-mrt    SV Eendracht '64 1            SV Schaarsbergen 2   
24-mrt    SV Strijdlust 3                    SV Op De Korrel 2   
    SSV De Linge 1              vrij       
                   
13-apr    SSV De Linge 1                 SV Strijdlust 3   
13-apr    SV Op De Korrel 2            SV Eendracht '64 1   
    SV Schaarsbergen 2       vrij       
 

Teams                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 2    Teamleider         Bas Huisman            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
200                 Jeroen de Vos                              B               340   
166                 Bas Huisman                                 B               336   
175                 Ap van Ingen                                B                326   
154                Josina Weijsenfeld                        B                297   
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 3    Teamleider        W. Neijenhuis                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
230                Willy Neijenhuis                             A               344   
219                Jasper Joosten                             A               333   
228                Herman Jansen                            B                323   
231                Theo Martens                               B                318   
                               
SV Eendracht '64 Lobith                               
Team 1    Teamleider        A. Tiemessen           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
686                 Ton Tiemessen                             B                342   
683                 Hein Meijer                                    B                321   
648                 Coen Janssen                              B                339   
684                 Anton Bouma                               B                 336   
685                 Alex v/d Pijl                                  B                 329   
681                 Eveline Mertens-Doppen             B                 315   
649                 Alan Smyth                                  B                 317   
                               
SV Schaarsbergen                               
Team 2    Teamleider        Mike van de Brink                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
385                Gerard Gensen                              B               339   
376                 Mike van de Brink                          B               306   
380                 Henk van de Brink                         B               295   
384                Boy Oudeampsen                          B               278   
402                Mike Yigchelaar                             N               275   
390                Mark Wullink                                   B              259   
                                
                               
SSV De Linge                                
Team 1    Teamleider        Dick Paul                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
340                Paul   Dick                                      B               326   
367                Polman John                                  B               319   
364                Haggenburg-Polman Sylvia           B               307   
338                Jansen Ben                                   B               346   
 

SBG Liga staand team 1 - 2009-2010

18-sep    SV Strijdlust 1                       SV Strijdlust 2   
17-sep    SSV St Hubertus 1               SV Schaarsbergen 1   
    SV Op De Korrel 1            vrij       
                   
2-okt    SV Strijdlust 2                           SSV St Hubertus 1   
28-sep    SV Schaarsbergen 1            SV Op De Korrel 1   
    SV Strijdlust 1                   vrij       
                   
15-okt    SSV St Hubertus 1                SV Op De Korrel 1   
9-okt    SV Strijdlust 1                          SV Schaarsbergen 1   
    SV Strijdlust 2                   vrij       
                   
23-nov    SV Schaarsbergen 1            SV Strijdlust 2   
20-okt    SV Op De Korrel 1                 SV Strijdlust 1   
    SSV St Hubertus 1            vrij       
                   
18-dec    SV Strijdlust 1                       SSV St Hubertus 1   
8-jan    SV Strijdlust 2                          SV Op De Korrel 1   
    SV Schaarsbergen 1        vrij       
                   
12-feb    SV Strijdlust 2                      SV Strijdlust 1   
4-jan    SV Schaarsbergen 1             SSV St Hubertus 1   
    SV Op De Korrel 1            vrij       
                   
21-jan    SSV St Hubertus 1               SV Strijdlust 2   
19-jan    SV Op De Korrel 1                SV Schaarsbergen 1   
    SV Strijdlust 1                    vrij       
                   
23-feb    SV Op De Korrel 1               SSV St Hubertus 1   
15-feb    SV Schaarsbergen 1           SV Strijdlust 1   
    SV Strijdlust 2                    vrij       
                   
26-mrt    SV Strijdlust 2                       SV Schaarsbergen 1   
5-mrt    SV Strijdlust 1                         SV Op De Korrel 1   
    SSV St Hubertus 1            vrij       
                   
1-apr    SSV St Hubertus 1                SV Strijdlust 1   
6-apr    SV Op De Korrel 1                 SV Strijdlust 2   
    SV Schaarsbergen 1        vrij       
 

Teams                               
SSV Hubertus Wijchen                               
Team 1    Teamleider Tonnie Peters                    
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
131                Bosch van de Kim                         H              376   
104                Uden van Jos                                H              374   
105                Nikkelen Toon                                H              372   
118                Vossenberg van de Ronnie          H              362   
109                Peters Tonnie                                H              361   
                               
SV Schaarsbergen                               
Team 1    Teamleider Walter Jaegermann                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
427                 Nick Huiskes                                 A               352   
425                 Walter Jaegermann                      A               350   
408                Rudy Wolkenfelt                            A               345   
377                Jaap Brink                                      B               341   
395                Sijmen Verhoef                              B               335   
404                Ben Doornebosch                          B               330   
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 1    Teamleider        Nick Neijenhuis            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
265                Dirk-Jan Janssen                           H              384   
218                Roland Kokken                               H              383   
263                Bas van Ingen                                H              379   
260                Nick Neijenhuis                               H              375   
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 2    Teamleider        Mario Elings            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
268                 Mario Elings                                   H              370   
226                Gery van Zwam                            H               369   
308                Jos van Haren                               H               369   
275                John Jansen                                  H.              366   
214                Rinie Bouwman                             A               358   
                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 1    Teamleider        Eddy Derksen            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
168                 Ed Derksen                                   H               368   
169                 Ewald Cornelissen                       H               362   
163                 Mathijs Cornelissen                      A               347   
                               
                               
 

KONINKLIJKE NEDERLANDSE SCHUTTERS ASSOCIATIE     
    DISTRICT 2              AFDELING ACHTERHOEK-BETUWE    

    

Ligacompetitie 2009/2010 Deelnemende teams
SSV De Berkelschutters (7430: Accommodatie: Haarloseweg 3a, Borculo-Tel.: 0545-275274
Lic. nummer    Naam                                                                                           Gemiddelde    Positie
101624           Daniëlle Fokkers                                                                               388               1
118456           Dennis Brandenbarg                                                                        387               2
127928           Ronald Grooters                                                                               383               3
  76085          Johan Voskamp                                                                                379               4
116867          Bennie Bleumink                                                                                377               5
114497          Albert Esselink                                                                                  377               6
Teamleider: R. Grooters.                                                                                                                Team 1

SSV De Berkelschutters (7430: Accommodatie: Haarloseweg 3a, Borculo-Tel.: 0545-275274
Lic. nummer    Naam                                                                                          Gemiddelde    Positie
  48962            Henk Memelink                                                                                372             1
132795            Rosanne Brandenbarg                                                                   372             2
152063           Wendy Lubbers                                                                               371             3
151180           Arno Nijhuis                                                                                     365             4
118459           Cor Bennink                                                                                     361             5
  66788           Willy Winters                                                                                    360             6
Teamleider: W. Lubbers.                                                                                                               Team 2

SSV De Berkelschutters (7430: Accommodatie: Haarloseweg 3a, Borculo-Tel.: 0545-275274
Lic. nummer    Naam                                                                                         Gemiddelde    Positie
140591           Martijn Temmink                                                                               356              1
    2324           Gerrit Grooters                                                                                351             2
  77647           Dinant Hartelman                                                                             346             3
151086           Jeroen Stoteler                                                                                343             4
  66792           Robert Assinck                                                                               339              5
156635           Erik Roosenboom                                                                            336              6
Teamleider: J. Stoteler.                                                                                                                 Team 3
Algemene reserves
  66794          Bert Rappard                                                                                   341    Alle teams
105973         Jeroen Koeslag                                                                                372    Teams 1&2

SV St. Hubertus: Accommodatie: Terborgseweg 61, Breedenbroek – Tel.: 0315-651304
Lic. nummer    Naam                                                                                         Gemiddelde    Positie
  91940           Theo Huls                                                                                       375              1
  91636           Joop Vinkenvleugel                                                                        368              2  
  91935           Willy Vinkenvleugel                                                                        365              3
101338           Ricardo Willemsen                                                                          345             4
116187           Mark Veerbeek                                                                              324              5
Teamleider:Th. Huls.                                                                                                                     Team 1

SV Misterweg: Accommodatie: Misterweg 77, Winterswijk – Tel.: 0543-512364
Lic. nummer    Naam                                                                                        Gemiddelde    Positie
  68984            Nico Legters                                                                                 388               1
  21567            Wim Hemme                                                                                  375               2
120830           Bert Wind                                                                                       375               3
  27396           Paul Oude Elferink                                                                         369               4
  44726           Wim ten Dolle                                                                                 368              5
Teamleider: N. Legters.                                                                                                                 Team 1

SV Misterweg: Accommodatie: Misterweg 77, Winterswijk – Tel.: 0543-512364
Lic. nummer    Naam                                                                                       Gemiddelde    Positie
  31461           Ernst Hahn                                                                                   373               1
  44727           André ten Dolle                                                                            358               2
  78968           Herman Grievink                                                                          355               3
  93652           Wilmi ten Dolle-Groters                                                                354               4
  30907           Lieva Hillen-Mistiaen                                                                    349               5
    1128           Willy Hillen                                                                                    349               6
    1530          Jan ten Dolle                                                                                  296              7
Teamleider: L. Hillen-Mistiaen.                                                                                                       Team 2

SV Op de Korrel: Accommodatie:  Sportlaan 1e, Bemmel – Tel.: 0481-464753
Lic. nummer    Naam                                                                                      Gemiddelde    Positie
109015           Jasper Klomp                                                                              394               1
156008           Stine Andersen                                                                           392              2
  29358           Richèl Rensen                                                                             380              3
  62136           Arno Brinkman                                                                            377              4
  27205           Marco van Woudenberg                                                             373              5
Teamleider: J. Klomp.                                                                                                                    Team 1

SV Op de Korrel: Accommodatie:  Sportlaan 1e, Bemmel – Tel.: 0481-464753
Lic. nummer    Naam                                                                                     Gemiddelde    Positie
122763          Jeroen Willemsen                                                                        371                1
121300          Amanda Polman                                                                          368                2
147813          Ewald Cornelissen                                                                      362                3
141974          Mathijs Cornelissen                                                                     347                4
151452          Ap van Ingen                                                                               326                5
Teamleider: A. Polman.                                                                                                                 Team 2

Algemene reserves
  87844          Jack Tijssen                                                                                391             Team 1
109012          Leny Huisman                                                                             367             Team 1&2

SV Strijdlust: Accommodatie: Kardinaal de Jongstraat 2, Huissen – Tel.: 026-3256666
Lic. nummer    Naam                                                                                    Gemiddelde    Positie
  81041           Bas van Ingen                                                                           380                1
  73120           Roland Kokken                                                                          379                2
107058           Nick Nijenhuis                                                                            376                3
  73467           Gery van Zwam                                                                        373                4
110125           Mario Elings                                                                               365                5
110128           John Jansen                                                                              365                6
114321           Jos van Haren                                                                           361                7
Teamleider: N. Nijenhuis.                                                                                                               Team 1

SV ULTO Megchelen: Accommodatie: Koninginneweg 1, Megchelen – Tel.: 0315-377313
Lic. nummer    Naam                                                                                   Gemiddelde    Positie
109373           Derk Keuper                                                                             367               1
  61968           Albert Keuper                                                                           357               2
  61965           Hans Dekkers                                                                           357               3
108758           Jacco Keuper                                                                           356               4
  61967           Geert Jansen                                                                            338               5
Teamleider: H. Dekker.                                                                                                                  Team 1

SV ULTO Megchelen: Accommodatie: Koninginneweg 1, Megchelen – Tel.: 0315-377313
Lic. nummer    Naam                                                                                  Gemiddelde    Positie
  66843           Marion Keuper-Aalders                                                           334               1
  61966           Joep Egbers                                                                            333                2
  89285           Gerard Beekema                                                                     323               3
  61970           Frans Nieuwenhuis                                                                 312               4
  68174           Hein Krämer                                                                             300               5
157906           Harm Overbeek                                                                         N                 6
Teamleider: F. Nieuwenhuis.                                                                                                        Team 2

SV ’t Gouden Oog: Accommodatie: Ursulastraat 2, Harreveld – Tel.: 0544-372959
Lic. nummer    Naam                                                                                 Gemiddelde    Positie
  68208            Rudi Krabben                                                                         358              1
  41210            Peter Wolters                                                                         355              2
104149            Arjan Rietberg                                                                        349              3
104150            Mathijs Taken                                                                         313              4
  18782            Henk Wolters                                                                         300              5
Teamleider: P. Wolters.                                                                                                                 Team 1

SV Willem Tell : Accommodatie: Eldrik 3, Hengelo (Gld.) – Tel.: 0575-461944
SV Ons Genoegen: Accommodatie: Somervaartspad 2, Colmschate/Deventer – Tel.: 0570-655005
Lic. nummer    Naam                                                                                Gemiddelde    Positie
  94452           Benno Groot Bramel                                                              390                1
122159           Jessica Burink                                                                       388                2
  95771           Christiaan Mulder                                                                   384               3
127307           Sharon Mekking                                                                     380               4
  88157           Patricia Satter                                                                        380               5
113132           Marjan Hagels                                                                        379               6
  47117           Henri Boerman                                                                       377               7
Teamleider: H. Boerman.                                                                                                              Team 1



Competitieleider: J.J. de Keijzer, Lidwinastraat 1, 6681 AC  Bemmel – Telefoon: 0481-450246
Postbanknummer: 865848 t.n.v. J.J. de Keijzer Bemmel*
*Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.*

KONINKLIJKE NEDERLANDSE SCHUTTERS ASSOCIATIE     
DISTRICT 2              AFDELING ACHTERHOEK-BETUWE    

    
Indeling en Programma Ligacompetitie 2009/2010
Indeling 1e Klasse                             Wedstrijdavond

SV Strijdlust 1, Huissen                        woensdag
SV Willem Tell, c.a. 1, Hengelo             woensdag*        
SV Op de Korrel 1, Bemmel                  vrijdag, v.a. 20.30 uur
SSV De Berkelschutters 1, Borculo     woensdag
SV Misterweg 1, Winterswijk               maandag

Programma
1e Ronde
28 september        SV Misterweg 1 – SSV De Berkelschutters 1
30 september        SV Strijdlust 1 – SV Willem Tell, ca. 1
2e Ronde
21 oktober             SSV De Berkelschutters 1 – SV Strijdlust 1
22 oktober             SV Willem Tell c.a. 1 – SV Op de Korrel 1
3e Ronde
11 november         SV Strijdlust 1 – SV Misterweg 1
13 november         SV Op de Korrel 1 - SSV De Berkelschutters 1
4e Ronde
30 november         SV Misterweg 1 – SV Op de Korrel 1
02 december         SSV De Berkelschutters 1 – SV Willem Tell c.a. 1
5e Ronde
15 januari              SV Op de Korrel 1 – SV Strijdlust 1
*08 januari             SV Willem Tell, ca. 1 – SV Misterweg 1 Bij Ons Genoegen Colmschate  
6e Ronde
25 januari              SV Misterweg 1 – SV Willem Tell c.a. 1
27 januari              SV Strijdlust 1 – SV Op de Korrel 1
7e Ronde
04 maart               SV Willem Tell c.a.1  – SSV De Berkelschutters 1
05 maart               SV Op de Korrel 1 – SV Misterweg 1
8e Ronde
22 maart               SV Misterweg 1– SV Strijdlust 1
24 maart               SSV De Berkelschutters 1 – SV Op de Korrel 1
9e Ronde
07 april                SV Strijdlust 1 – SSV De Berkelschutters 1
09 april                SV Op de Korrel 1 – SV Willem Tell c.a. 1
10e Ronde
21 april                SSV De Berkelschutters 1 – SV Misterweg 1
22 april                SV Willem Tell c.a. 1 – SV Strijdlust 1

 Competitieleider: J.J. de Keijzer, Lidwinastraat 1, 6681 AC  Bemmel
Telefoon: 0481-450246 – Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

        

       
KONINKLIJKE NEDERLANDSE SCHUTTERS ASSOCIATIE     
 DISTRICT 2              AFDELING ACHTERHOEK-BETUWE    

    
Indeling en Programma Ligacompetitie 2009/2010
Indeling 2e Klasse                                      Wedstrijdavond

SSV De Berkelschutters 2, Borculo               woensdag
SV Op de Korrel 2, Bemmel                            vrijdag, v.a. 20.30 uur
SV Ulto 1, Megchelen                                     woensdag
SV St. Hubertus 1, Breedenbroek                  vrijdag, v.a. 20.30 uur

1e Ronde
16 oktober            SV Op de Korrel 2 – SV Ulto 1
21 oktober            SSV De Berkelschutters 2 – SV St. Hubertus 1

2e Ronde
18 november        SV Ulto 1 – SSV De Berkelschutters 2
20 november        SV St. Hubertus 1 – SV Op de Korrel 2

3e Ronde
04 december        SV Op de Korrel 2 – SSV De Berkelschutters 2
04 december        St. Hubertus 1 – SV Ulto 1

4e Ronde
20 januari             SV Ulto 1 – SV St. Hubertus 1
20 januari             SSV De Berkelschutters 2 – SV Op de Korrel 2

5e Ronde
10 maart              SSV De Berkelschutters 2 – SV Ulto 1
12 maart              SV Op de Korrel 2 – SV St. Hubertus 1

6e Ronde
14 april                SV Ulto 1 – SV Op de Korrel 2
16 april                SV Hubertus 1 – SSV De Berkelschutters 2






Competitieleider: J.J. de Keijzer, Lidwinastraat 1, 6681 AC  Bemmel
Telefoon: 0481-450246 – Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.