KONINKLIJKE NEDERLANDSE SCHUTTERS ASSOCIATIE     
DISTRICT 2              AFDELING ACHTERHOEK-BETUWE    

    
Indeling en Programma Ligacompetitie 2009/2010
Indeling 1e Klasse                             Wedstrijdavond

SV Strijdlust 1, Huissen                        woensdag
SV Willem Tell, c.a. 1, Hengelo             woensdag*        
SV Op de Korrel 1, Bemmel                  vrijdag, v.a. 20.30 uur
SSV De Berkelschutters 1, Borculo     woensdag
SV Misterweg 1, Winterswijk               maandag

Programma
1e Ronde
28 september        SV Misterweg 1 – SSV De Berkelschutters 1
30 september        SV Strijdlust 1 – SV Willem Tell, ca. 1
2e Ronde
21 oktober             SSV De Berkelschutters 1 – SV Strijdlust 1
22 oktober             SV Willem Tell c.a. 1 – SV Op de Korrel 1
3e Ronde
11 november         SV Strijdlust 1 – SV Misterweg 1
13 november         SV Op de Korrel 1 - SSV De Berkelschutters 1
4e Ronde
30 november         SV Misterweg 1 – SV Op de Korrel 1
02 december         SSV De Berkelschutters 1 – SV Willem Tell c.a. 1
5e Ronde
15 januari              SV Op de Korrel 1 – SV Strijdlust 1
*08 januari             SV Willem Tell, ca. 1 – SV Misterweg 1 Bij Ons Genoegen Colmschate  
6e Ronde
25 januari              SV Misterweg 1 – SV Willem Tell c.a. 1
27 januari              SV Strijdlust 1 – SV Op de Korrel 1
7e Ronde
04 maart               SV Willem Tell c.a.1  – SSV De Berkelschutters 1
05 maart               SV Op de Korrel 1 – SV Misterweg 1
8e Ronde
22 maart               SV Misterweg 1– SV Strijdlust 1
24 maart               SSV De Berkelschutters 1 – SV Op de Korrel 1
9e Ronde
07 april                SV Strijdlust 1 – SSV De Berkelschutters 1
09 april                SV Op de Korrel 1 – SV Willem Tell c.a. 1
10e Ronde
21 april                SSV De Berkelschutters 1 – SV Misterweg 1
22 april                SV Willem Tell c.a. 1 – SV Strijdlust 1

 Competitieleider: J.J. de Keijzer, Lidwinastraat 1, 6681 AC  Bemmel
Telefoon: 0481-450246 – Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

        

       
KONINKLIJKE NEDERLANDSE SCHUTTERS ASSOCIATIE     
 DISTRICT 2              AFDELING ACHTERHOEK-BETUWE    

    
Indeling en Programma Ligacompetitie 2009/2010
Indeling 2e Klasse                                      Wedstrijdavond

SSV De Berkelschutters 2, Borculo               woensdag
SV Op de Korrel 2, Bemmel                            vrijdag, v.a. 20.30 uur
SV Ulto 1, Megchelen                                     woensdag
SV St. Hubertus 1, Breedenbroek                  vrijdag, v.a. 20.30 uur

1e Ronde
16 oktober            SV Op de Korrel 2 – SV Ulto 1
21 oktober            SSV De Berkelschutters 2 – SV St. Hubertus 1

2e Ronde
18 november        SV Ulto 1 – SSV De Berkelschutters 2
20 november        SV St. Hubertus 1 – SV Op de Korrel 2

3e Ronde
04 december        SV Op de Korrel 2 – SSV De Berkelschutters 2
04 december        St. Hubertus 1 – SV Ulto 1

4e Ronde
20 januari             SV Ulto 1 – SV St. Hubertus 1
20 januari             SSV De Berkelschutters 2 – SV Op de Korrel 2

5e Ronde
10 maart              SSV De Berkelschutters 2 – SV Ulto 1
12 maart              SV Op de Korrel 2 – SV St. Hubertus 1

6e Ronde
14 april                SV Ulto 1 – SV Op de Korrel 2
16 april                SV Hubertus 1 – SSV De Berkelschutters 2






Competitieleider: J.J. de Keijzer, Lidwinastraat 1, 6681 AC  Bemmel
Telefoon: 0481-450246 – Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

    

Ook dit jaar wordt er door Op de Korrel Bemmel, voor de 30e maal, weer de Internationale Open Wedstrijd georganiseerd.

 Bij deze wedstrijd, waaraan LG, LP, KKP en KB schutters mee kunnen doen, wordt uiteraard gestreden om de eerste plaats binnen de disciplines. De schutters die buiten de prijzen vallen maken overigens ook kans op een prijs, in de vorm van een persoonlijke record medaille die wordt uitgereikt wanneer een schutter zijn/haar record van voorgaande edities weet te verbreken!

 De wedstrijd wordt dit jaar gehouden van 1 t/m 10 oktober (m.u.v. 4 oktober), de uitnodiging is via onderstaande link te downloaden.

Klik hier om de uitnodiging te downloaden.

Om dit bestand te kunnen openen hebt u het (gratis) programma Acrobat Reader van Adobe nodig, welke via onderstaande link te downloaden is.

Download Acrobat Reader

Via onderstaande link zijn de uitslagen van de DK2009 gehouden in District 2 bij SV Op de Korrel te bekijken.

Uitslagen DK 2009 - District 2

 


Via onderstaande link zijn de uitslagen van de 29e Internationale Open Wedstrijd te bekijken.

UITSLAG 29e INT. OPEN WEDSTRIJD