Landelijke Klasse Kampioenschappen Luchtwapens 10 meter Staand en Opgelegd. Tevens werd hier de NK Teams Staand verschoten.

Is verschoten op 7 t/m 15 mei 2010 in Bemmel.

Om het uitnodigingsboekje nog te raadplegen heeft u een PDF reader zoals Acrobat van Adobe nodig. Indien u hier nog niet over beschikt kunt u deze gratis downloaden.

Download het uitnodigingsboekje (4148Kb)

Klik hier voor voorlopige uitslagen.

 

SBG Liga Opgelegd Team  1 en 2

24-sep    SSV St. Hubertus 1            SV Op De Korrel 1    
22-sep    SV Op De Korrel 2              SV Strijdlust 1    
    SV Strijdlust 2                      vrij        
                    
13-okt    SV Op De Korrel 1               SV Op De Korrel 2    
16-okt    SV Strijdlust 1                      SV Strijdlust 2    
    SSV St. Hubertus 1             vrij        
                    
29-dec    SV Op De Korrel 2              SV Strijdlust 2    
12-nov    SSV St. Hubertus 1            SV Strijdlust 1    
    SV Op De Korrel 1               vrij        
                    
11-dec    SV Strijdlust 1                    SV Op De Korrel 1    
27-nov    SV Strijdlust 2                    SSV St. Hubertus 1    
    SV Op De Korrel 2              vrij        
                    
10-dec    SSV St. Hubertus 1            SV Op De Korrel 2    
22-dec    SV Op De Korrel 1              SV Strijdlust 2    
    SV Strijdlust 1                     vrij        
                    
12-jan    SV Op De Korrel 1               SSV St. Hubertus 1    
15-jan    SV Strijdlust 1                      SV Op De Korrel 2    
    SV Strijdlust 2                    vrij        
                    
16-feb    SV Op De Korrel 2              SV Op De Korrel 1    
5-feb    SV Strijdlust 2                       SV Strijdlust 1    
     SSV St. Hubertus 1           vrij        
                     
3-mrt    SV Strijdlust 2                       SV Op De Korrel 2    
26-feb    SV Strijdlust 1                    SSV St. Hubertus 1    
    SV Op De Korrel 1             vrij        
                    
9-mrt    SV Op De Korrel 1               SV Strijdlust 1    
18-mrt    SSV St. Hubertus 1           SV Strijdlust 2    
    SV Op De Korrel 2             vrij        
                    
20-apr    SV Op De Korrel 2            SSV St. Hubertus 1    
21-apr    SV Strijdlust 2                   SV Op De Korrel 1    
    SV Strijdlust 1                   vrij        

Teams                               
SV Strijdlust Huissen       
                       
Team 1    Teamleider        H. Martens              vrijdag       
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
264                 Henny Martens                                              396   
255                 Henk van Haren                                             392   
274                 Geert Stinissen                                              392   
                               
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 2    Teamleider        Jos Knuiman            woensdag       
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
225                Jos Knuiman                                                  382   
250                Jaap Florissen                                               378   
224                Henk Klein Middelink                                      364   
                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 1    Teamleider        Henk Graven          
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
185                Sjaak Polman                                                   396   
177                Henk Graven                                                   393   
307                Wim Schurink                                                  387   
                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 2    Teamleider        Henk Rensen                  
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
209                Henk Rensen                                                   382   
182                Jan Wiltink                                                        381   
153                Jan Volmeijer                                                   374   
                               
SSV St. Hubertus Wijchen                               
Team 1    Teamleider        John Roelse                  
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
135                Frans van Dreumel                        375   
121                John Roelse                            
120                 Frans Roelse                            
 

 

 

Liga opgelegd Team 3 2009/2010

15-sep    SV Op De korrel 3                  SV Kort Oisterwijck 2    
22-sep    SV Kort Oisterwijck 3            SV Kort Oisterwijck 4    
                   
3-nov    SV Kort Oisterwijck 4              SV Kort Oisterwijck 2    
10-nov    SV Op De korrel 3                  SV Kort Oisterwijck 3    
                   
24-nov    SV Kort Oisterwijck 2            SV Kort Oisterwijck 3    
24-nov    SV Op De korrel 3                  SV Kort Oisterwijck 4    

22-dec    SV Kort Oisterwijck 2             SV Op De korrel 3   
5-jan    SV Kort Oisterwijck 4                SV Kort Oisterwijck 3   
                   
19-jan    SV Kort Oisterwijck 2              SV Kort Oisterwijck 4   
9-feb    SV Kort Oisterwijck 3               SV Op De korrel 3   
                   
9-mrt    SV Kort Oisterwijck 3               SV Kort Oisterwijck 2   
23-mrt    SV Kort Oisterwijck 4             SV Op De korrel 3   
 

Teams                               
SV Op De Korrel  
                             
Team 3    Teamleider        Joop Kessels           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
193                Joop Kessels                                                 370   
180                Jan Tijssen                                                     362   
173                Ben Kersten                                                   348   
                               
SV Kort Oisterwijck Doornenburg                               
Team 2    Teamleider        Michel Klein-Mentink           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
563                 Michel Klein-Mentink                                      334   
577                 Ebben L.                                                        345   
560                Henk Visch                                                     333   
600               Cor Franssen                           
                               
SV Kort Oisterwijck Doornenburg                               
Team 3    Teamleider        Es J. van            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
598                Jarno Derksen                                               340   
599                Renzo Derksen                                              333   
573                Luuk Peters                                                   306   
569               Dennis Wigman                            
                               
                               
SV Kort Oisterwijck Doornenburg                               
Team 4    Teamleider        Visch J.           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
574                Jos Visch                                                       360   
566                Henny van Es van Lent                                  346   
572                Jan van Es                                                      335   
597               Jan Natrop                                                       330   
576               Martijn Wigman                                                 311   
                               
 

 

Liga staand 2 

16-sep    SV Strijdlust 3                   SV Eendracht '64 1   
15-sep    SSV De Linge 1                SV Schaarsbergen 2   
    SV Op De Korrel 2           vrij       
                   
5-okt    SV Eendracht '64 1              SSV De Linge 1   
12-okt    SV Schaarsbergen 2         SV Op De Korrel 2   
    SV Strijdlust 3                 vrij       
                   
20-okt    SSV De Linge 1                  SV Op De Korrel 2   
21-okt    SV Strijdlust 3                    SV Schaarsbergen 2   
    SV Eendracht '64 1        vrij       
                   
9-nov    SV Schaarsbergen 2          SV Eendracht '64 1   
8-dec    SV Op De Korrel 2              SV Strijdlust 3   
    SSV De Linge 1               vrij       
                   
23-dec    SV Strijdlust 3                   SSV De Linge 1   
21-dec    SV Eendracht '64 1           SV Op De Korrel 2   
    SV Schaarsbergen 2       vrij       
                   
11-jan    SV Eendracht '64 1            SV Strijdlust 3   
11-jan    SV Schaarsbergen 2         SSV De Linge 1   
    SV Op De Korrel 2           vrij       
                   
2-feb    SSV De Linge 1                  SV Eendracht '64 1   
9-feb    SV Op De Korrel 2              SV Schaarsbergen 2   
    SV Strijdlust 3                  vrij       
                   
2-mrt    SV Op De Korrel 2               SSV De Linge 1   
1-mrt    SV Schaarsbergen 2          SV Strijdlust 3   
    SV Eendracht '64 1          vrij       
                   
22-mrt    SV Eendracht '64 1            SV Schaarsbergen 2   
24-mrt    SV Strijdlust 3                    SV Op De Korrel 2   
    SSV De Linge 1              vrij       
                   
13-apr    SSV De Linge 1                 SV Strijdlust 3   
13-apr    SV Op De Korrel 2            SV Eendracht '64 1   
    SV Schaarsbergen 2       vrij       
 

Teams                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 2    Teamleider         Bas Huisman            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
200                 Jeroen de Vos                              B               340   
166                 Bas Huisman                                 B               336   
175                 Ap van Ingen                                B                326   
154                Josina Weijsenfeld                        B                297   
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 3    Teamleider        W. Neijenhuis                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
230                Willy Neijenhuis                             A               344   
219                Jasper Joosten                             A               333   
228                Herman Jansen                            B                323   
231                Theo Martens                               B                318   
                               
SV Eendracht '64 Lobith                               
Team 1    Teamleider        A. Tiemessen           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
686                 Ton Tiemessen                             B                342   
683                 Hein Meijer                                    B                321   
648                 Coen Janssen                              B                339   
684                 Anton Bouma                               B                 336   
685                 Alex v/d Pijl                                  B                 329   
681                 Eveline Mertens-Doppen             B                 315   
649                 Alan Smyth                                  B                 317   
                               
SV Schaarsbergen                               
Team 2    Teamleider        Mike van de Brink                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
385                Gerard Gensen                              B               339   
376                 Mike van de Brink                          B               306   
380                 Henk van de Brink                         B               295   
384                Boy Oudeampsen                          B               278   
402                Mike Yigchelaar                             N               275   
390                Mark Wullink                                   B              259   
                                
                               
SSV De Linge                                
Team 1    Teamleider        Dick Paul                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
340                Paul   Dick                                      B               326   
367                Polman John                                  B               319   
364                Haggenburg-Polman Sylvia           B               307   
338                Jansen Ben                                   B               346   
 

SBG Liga staand team 1 - 2009-2010

18-sep    SV Strijdlust 1                       SV Strijdlust 2   
17-sep    SSV St Hubertus 1               SV Schaarsbergen 1   
    SV Op De Korrel 1            vrij       
                   
2-okt    SV Strijdlust 2                           SSV St Hubertus 1   
28-sep    SV Schaarsbergen 1            SV Op De Korrel 1   
    SV Strijdlust 1                   vrij       
                   
15-okt    SSV St Hubertus 1                SV Op De Korrel 1   
9-okt    SV Strijdlust 1                          SV Schaarsbergen 1   
    SV Strijdlust 2                   vrij       
                   
23-nov    SV Schaarsbergen 1            SV Strijdlust 2   
20-okt    SV Op De Korrel 1                 SV Strijdlust 1   
    SSV St Hubertus 1            vrij       
                   
18-dec    SV Strijdlust 1                       SSV St Hubertus 1   
8-jan    SV Strijdlust 2                          SV Op De Korrel 1   
    SV Schaarsbergen 1        vrij       
                   
12-feb    SV Strijdlust 2                      SV Strijdlust 1   
4-jan    SV Schaarsbergen 1             SSV St Hubertus 1   
    SV Op De Korrel 1            vrij       
                   
21-jan    SSV St Hubertus 1               SV Strijdlust 2   
19-jan    SV Op De Korrel 1                SV Schaarsbergen 1   
    SV Strijdlust 1                    vrij       
                   
23-feb    SV Op De Korrel 1               SSV St Hubertus 1   
15-feb    SV Schaarsbergen 1           SV Strijdlust 1   
    SV Strijdlust 2                    vrij       
                   
26-mrt    SV Strijdlust 2                       SV Schaarsbergen 1   
5-mrt    SV Strijdlust 1                         SV Op De Korrel 1   
    SSV St Hubertus 1            vrij       
                   
1-apr    SSV St Hubertus 1                SV Strijdlust 1   
6-apr    SV Op De Korrel 1                 SV Strijdlust 2   
    SV Schaarsbergen 1        vrij       
 

Teams                               
SSV Hubertus Wijchen                               
Team 1    Teamleider Tonnie Peters                    
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
131                Bosch van de Kim                         H              376   
104                Uden van Jos                                H              374   
105                Nikkelen Toon                                H              372   
118                Vossenberg van de Ronnie          H              362   
109                Peters Tonnie                                H              361   
                               
SV Schaarsbergen                               
Team 1    Teamleider Walter Jaegermann                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
427                 Nick Huiskes                                 A               352   
425                 Walter Jaegermann                      A               350   
408                Rudy Wolkenfelt                            A               345   
377                Jaap Brink                                      B               341   
395                Sijmen Verhoef                              B               335   
404                Ben Doornebosch                          B               330   
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 1    Teamleider        Nick Neijenhuis            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
265                Dirk-Jan Janssen                           H              384   
218                Roland Kokken                               H              383   
263                Bas van Ingen                                H              379   
260                Nick Neijenhuis                               H              375   
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 2    Teamleider        Mario Elings            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
268                 Mario Elings                                   H              370   
226                Gery van Zwam                            H               369   
308                Jos van Haren                               H               369   
275                John Jansen                                  H.              366   
214                Rinie Bouwman                             A               358   
                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 1    Teamleider        Eddy Derksen            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
168                 Ed Derksen                                   H               368   
169                 Ewald Cornelissen                       H               362   
163                 Mathijs Cornelissen                      A               347