Er is een stukje gepubliseerd op de website van "De Nieuwe krant" .
 
 
Hierbij de link:
 
Vermeldenswaard is echter dat er flink in is geknipt zodat op sommige vlakken de duidelijkheid te wensen overlaat.
 
Auteur van het totale verhaal is Jasper Klomp.

Onderstaand een linkje naar een stukje dat geschreven is door Jasper Klomp, het betreft de behaalde resultaten van SV op de Korrel tijdens de NK 2010 te Papendal:

http://www.deweekkrant.nl/artikel/2010/juli/09/winnende_scores_voor_op_de_korrel

 

Ls,

De bijgevoegde foto is niet gemaakt door Jasper maar door Arno Brinkman.

Klik op onderstaande link om de voorlopige uitslagen van de LKK 2010 te bekijken:

Klik hier voor voorlopige uitslagen.

 

Landelijke Klasse Kampioenschappen Luchtwapens 10 meter Staand en Opgelegd. Tevens werd hier de NK Teams Staand verschoten.

Is verschoten op 7 t/m 15 mei 2010 in Bemmel.

Om het uitnodigingsboekje nog te raadplegen heeft u een PDF reader zoals Acrobat van Adobe nodig. Indien u hier nog niet over beschikt kunt u deze gratis downloaden.

Download het uitnodigingsboekje (4148Kb)

Klik hier voor voorlopige uitslagen.

 

SBG Liga Opgelegd Team  1 en 2

24-sep    SSV St. Hubertus 1            SV Op De Korrel 1    
22-sep    SV Op De Korrel 2              SV Strijdlust 1    
    SV Strijdlust 2                      vrij        
                    
13-okt    SV Op De Korrel 1               SV Op De Korrel 2    
16-okt    SV Strijdlust 1                      SV Strijdlust 2    
    SSV St. Hubertus 1             vrij        
                    
29-dec    SV Op De Korrel 2              SV Strijdlust 2    
12-nov    SSV St. Hubertus 1            SV Strijdlust 1    
    SV Op De Korrel 1               vrij        
                    
11-dec    SV Strijdlust 1                    SV Op De Korrel 1    
27-nov    SV Strijdlust 2                    SSV St. Hubertus 1    
    SV Op De Korrel 2              vrij        
                    
10-dec    SSV St. Hubertus 1            SV Op De Korrel 2    
22-dec    SV Op De Korrel 1              SV Strijdlust 2    
    SV Strijdlust 1                     vrij        
                    
12-jan    SV Op De Korrel 1               SSV St. Hubertus 1    
15-jan    SV Strijdlust 1                      SV Op De Korrel 2    
    SV Strijdlust 2                    vrij        
                    
16-feb    SV Op De Korrel 2              SV Op De Korrel 1    
5-feb    SV Strijdlust 2                       SV Strijdlust 1    
     SSV St. Hubertus 1           vrij        
                     
3-mrt    SV Strijdlust 2                       SV Op De Korrel 2    
26-feb    SV Strijdlust 1                    SSV St. Hubertus 1    
    SV Op De Korrel 1             vrij        
                    
9-mrt    SV Op De Korrel 1               SV Strijdlust 1    
18-mrt    SSV St. Hubertus 1           SV Strijdlust 2    
    SV Op De Korrel 2             vrij        
                    
20-apr    SV Op De Korrel 2            SSV St. Hubertus 1    
21-apr    SV Strijdlust 2                   SV Op De Korrel 1    
    SV Strijdlust 1                   vrij        

Teams                               
SV Strijdlust Huissen       
                       
Team 1    Teamleider        H. Martens              vrijdag       
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
264                 Henny Martens                                              396   
255                 Henk van Haren                                             392   
274                 Geert Stinissen                                              392   
                               
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 2    Teamleider        Jos Knuiman            woensdag       
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
225                Jos Knuiman                                                  382   
250                Jaap Florissen                                               378   
224                Henk Klein Middelink                                      364   
                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 1    Teamleider        Henk Graven          
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
185                Sjaak Polman                                                   396   
177                Henk Graven                                                   393   
307                Wim Schurink                                                  387   
                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 2    Teamleider        Henk Rensen                  
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
209                Henk Rensen                                                   382   
182                Jan Wiltink                                                        381   
153                Jan Volmeijer                                                   374   
                               
SSV St. Hubertus Wijchen                               
Team 1    Teamleider        John Roelse                  
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
135                Frans van Dreumel                        375   
121                John Roelse                            
120                 Frans Roelse