Live uitslagen van de LKK 2012 zijn te volgen via onderstaande link:

http://www.svopdekorrel.nl/archive/lkk2012/

Eind standen LKK 2012

Onderstaand is het eindklassement van "Bedrijvenschieten 2012" van zowel Individueel als Teams te raadplegen.

Om dit te raadplegen heeft u een PDF reader zoals Acrobat van Adobe nodig. Indien u hier nog niet over beschikt kunt u deze gratis downloaden.

Download de uitslagen van de Individuelen (74Kb)

Download de uitslagen van de Teams (69Kb)

Landelijke Klasse Kampioenschappen 2012 Luchtwapens 10 meter Staand, Opgelegd en Gehandicapten. Tevens....NK Teams Staand

Op 11 t/m 19 mei 2012 in Bemmel.

Om het uitnodigingsboekje nog te raadplegen heeft u een PDF reader zoals Acrobat van Adobe nodig. Indien u hier nog niet over beschikt kunt u deze gratis downloaden.

Download het uitnodigingsboekje (1757Kb)

Uitslagen van de Pistoolnachten aller tijden Eremetaal en de jaargangen 1993-2015

Via bijgaande links zijn deze uitslagen te bekijken in *.PDF formaat.

Pistoolnacht aller tijden eremetaal

Pistoolnacht aller tijden 1993-2015

Schietsportvereniging “Op de Korrel” Bemmel

Bedrijvenschieten 2012

Individueel Klassement na de 3e Ronde (17 februari)

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

  1

Laurens Stens

M.S. Stens 1

  106

  28

  134

    3

  2

Marieke van  Maassen

Liander Aanleg 2

  105

  26

  131

    5

  3

Ruud Erren

Smit Transform. 2

  101

  26

  127

    4

  4

Albert Janssen

Smit Transform. 2

  103

  23

  126

 

    4

  5

Erik Stens

M.S. Stens 2

  103

  23

  126

    2

  6

Jan van Weijenberg

Logoplaste BV

    95

  29

  124

    3

  7

Paul Peters

I.B. H. van ’t Hullenaar 1

    98

  26

  124

    3

  8

Chris Hendriks

Alustaal BV 1

    95

  28

  123

    2

  9

Huub Hendriks

Smit Transform. 1

    93

  29

  122

    3

10

Jeanette Hendriks

Siefkes F.A.

    96

  26

  122

    3

11

Willem Kerkman

I.B. H. van ’t Hullenaar 1

    91

  30

  121

 

    3

12

Jos Welling

Logoplaste BV

    94

  27

  121

 

    3

13

Jürgen Evers

I.B.  Bart Evers & Zn

    96

  25

  121

    5

14

Sharon Kempff

Liander Aanleg 1

    97

  24

  121

    1

15

Mark Oomen

Siefkes F.A.

    96

  24

  120

 

    2

16

Hans Verheij

Liander Aanleg 1

  102

  18

  120

 

    4

17 

Jan van Gellecum

Auto Alliance BV

    94

  25

  119

    4

18

Joop Hendriks

Alustaal BV 1

    91

  28

  119

 

    2

19

Mary van Maassen

Liander Aanleg 2

    95

  24

  119

 

    3

20

Renier Hasselman

Siefkes F.A.

    94

  24

  118

 

    1

21

Harm Jonker

I.B. Bart Evers & Zn

    91

  26

  117

 

    4

22

Ed Tigchelaar

Smit Transform. 1

    89

  27

  116

 

    3

23

Sander Klaassen

Autoservice Gerard Tap

    88

  28

  116

    3

24

Harm van Rennes

Logoplaste BV

    90

  26

  116

 

    0

25

Peter Hegeman

I.B. Bart Evers & Zn

    88

  27

  115

 

    1

26

Johan Kuppen

Smit Transform. 2

    88

  27

  115

 

    0

27

Bert Wiltink

E.T.I. Balk BV 2

    85

 28

  113

    2

28

Nick Buurman

I.B. H. van ‘t Hullenaar 2

    88

  25

  113

    0

29

Roland Molle

Alustaal BV 2

    90

  21

  111

    2

30

Paul Stens

M.S. Stens 1

    81

  29

  110

 

    2

31

Annemiek Stens

M.S. Stens 2

    82

  28

  110

 

    2

32

Marc Looyen

Smit Transform. 1

    85

  25

  110

 

    2

33

Mike Kerkman

I.B. H. van ’t Hullenaar 2

    80

  29

  109

 

    2

34

Dick Weideveld

E.T.I. Balk BV 1

    80

  29

  109

    2

35

Debby ten Westenend

Alustaal BV 2

    89

  20

  109

 

    0

36

Niels Stens

M.S. Stens 2

    88

  21

  109

 

    0

37

Erwin Wiechers

Logoplaste BV

    84

  24

  108

 

    1

38

Frank van de Sant

E.T.I. Balk BV 1

    81

  27

  108

 

    0

39

Marjo Hendriks

Alustaal BV 1

    79

  29

  108

 

    2

40

Willy Ratering

E.T.I. Balk BV 2

    82

  26

  108

 

    1

41

Roel Hendriks

Alustaal BV 2

    84

  24

  108

 

    1

42

Menno van Weert

Auto Alliance BV

    81

  25

  106

 

    1

43

Mikel Waas

Liander Aanleg 1

    84

  22

  106

 

    1

44

Ruud van Kruchten

Smit Transform. 1

    77

  28

  105

 

    2

45

Wouter Reijnen

Autoservice Gerard Tap

    78

  27

  105

 

    1

46

Wim Krechting

Smit Transform. 2

    77

  27

  104

 

    1

47

Rob Vonk

Autoservice Gerard Tap

    76

  28

  104

 

    1

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

48

Ben Vreman

Auto Alliance BV

    81

  23

  104

 

    0

49

Ralph Cornelissen

Auto Alliance BV

    80

  24

  104

 

    1

50

Peter van Maassen

Liander Aanleg 2

    75

  27

  102

  

    2

51

Maaike Verhagen

Alustaal BV 2

    76

  26

  102

 

    2

52

Jeroen van  Maassen

Liander Aanleg 2

    74

  26

  100

 

    2

53

Manuela Hendriks

Alustaal BV 1

    73

  27

  100

 

    2

54

Fred Rutgers

I.B. H. van ‘t Hullenaar 2

    74

  23

    97

 

    1

55

Maurice Verploegen

I.B. H. van ‘t Hullenaar 1

    73

  23

    96

 

    0

56

John Damen

E.T.I. Balk BV 1

    76

  20

    96

 

    1

57

Bart Stens

M.S. Stens 2

    75

  20

    95

 

    0

58

Mike Pauwelsen

I.B. H. van ‘t Hullenaar 1

    66

  28

    94

 

    2

59

Theo Heijmen

E.T.I. Balk BV 1

    67

  27

    94

 

    0

60

Leo Stens

M.S. Stens 1

    68

  25

    93

 

    2

61

Jan-Willem Tap

Autoservice Gerard Tap

    70

 22

    92

 

    1

62

Peter Beukeboom

E.T.I. Balk BV 2

    66

  24

    90

 

   0

63

Theo Bouwman

Liander Aanleg 1

    65

  24

    89

 

    0

64

Harry Stens

M.S. Stens 1

    56

  26

    82

 

    1

65

Geert Veldhuizen

E.T.I. Balk BV 2

    58

  21

    79

 

    0

66

Alex Terlocht

I.B. H. van ’t Hullenaar 2

    54

  22

    76

 

    0

67

Willy Huting

I.B. Bart Evers & Zn 1

   43

  25

    68

 

    0

68

Frank van Kaauwen

Siefkes F.A.

    16

  21

    37

 

    1

 

← geplaatst voor de finales op 2 maart a.s.       Tevens alle dames.

Team Klassement na de 3e Ronde (17 februari)

Pl.

Team

Scores

   L.G.

Scores

   K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

  1

Smit Transformatoren 2, Nijmegen

  292

   76

  368

 

     9

  2

Logoplaste BV , Elst

  279

   82

  361

 

     7

  3

Siefkes Financieel Advies, Andelst

  286

   74

  360

 

     7

  4

I.B.  Bart Evers & Zn, Bemmel

  275

   78

  353

 

   10

  5

Liander Aanleg 2, Nijmegen

  275

   77

  352

 

   12

  6

Alustaal BV 1, Huissen

  265

   85

  350

 

     8

  7

Smit Transformatoren 1, NIjmegen

  267

   81

  348

 

   10

  8

Liander Aanleg 1, Nijmegen

  283

   64

  347

 

     6

  9

Maquette Studio Stens 2, Haalderen

  273

   72

  345

 

     4

10

I.B. Hans van ’t Hullenaar 1, Bemmel

  262

   79

  341

 

     8

11

Maquette Studio Stens 1, Haalderen

  255

   82

  337

 

     8

12

Auto Alliance BV, Bemmel

  255

   74

  329

 

     6

13

Alustaal BV 2, Huissen

  263

   65

  328

 

     5

14

Autoservice Gerard Tap, Bemmel

  242

   83

  325

 

     6

15

I.B. Hans van ’t Hullenaar 2, Bemmel

  242

   77

  319

 

     3

16

E.T.I. Balk BV 1, Bemmel

  237

   76

  313

 

     3

17

E.T.I. Balk BV 2, Bemmel

  233

   78

  311

 

     3

 

Klassement is bepaald aan de hand van de totaal scores van de drie beste schutters per team m.u.v. bij de bepaling van het aantal “tienen”.

Bemmel, 18.02.12/OdK/BS/JdK