Onderstaand een linkje naar een stukje dat geschreven is door Jasper Klomp, het betreft de behaalde resultaten van SV op de Korrel tijdens de NK 2010 te Papendal:

http://www.deweekkrant.nl/artikel/2010/juli/09/winnende_scores_voor_op_de_korrel

 

Ls,

De bijgevoegde foto is niet gemaakt door Jasper maar door Arno Brinkman.

Klik op onderstaande link om de voorlopige uitslagen van de LKK 2010 te bekijken:

Klik hier voor voorlopige uitslagen.

 

Landelijke Klasse Kampioenschappen Luchtwapens 10 meter Staand en Opgelegd. Tevens werd hier de NK Teams Staand verschoten.

Is verschoten op 7 t/m 15 mei 2010 in Bemmel.

Om het uitnodigingsboekje nog te raadplegen heeft u een PDF reader zoals Acrobat van Adobe nodig. Indien u hier nog niet over beschikt kunt u deze gratis downloaden.

Download het uitnodigingsboekje (4148Kb)

Klik hier voor voorlopige uitslagen.

 

SBG Liga Opgelegd Team  1 en 2

24-sep    SSV St. Hubertus 1            SV Op De Korrel 1    
22-sep    SV Op De Korrel 2              SV Strijdlust 1    
    SV Strijdlust 2                      vrij        
                    
13-okt    SV Op De Korrel 1               SV Op De Korrel 2    
16-okt    SV Strijdlust 1                      SV Strijdlust 2    
    SSV St. Hubertus 1             vrij        
                    
29-dec    SV Op De Korrel 2              SV Strijdlust 2    
12-nov    SSV St. Hubertus 1            SV Strijdlust 1    
    SV Op De Korrel 1               vrij        
                    
11-dec    SV Strijdlust 1                    SV Op De Korrel 1    
27-nov    SV Strijdlust 2                    SSV St. Hubertus 1    
    SV Op De Korrel 2              vrij        
                    
10-dec    SSV St. Hubertus 1            SV Op De Korrel 2    
22-dec    SV Op De Korrel 1              SV Strijdlust 2    
    SV Strijdlust 1                     vrij        
                    
12-jan    SV Op De Korrel 1               SSV St. Hubertus 1    
15-jan    SV Strijdlust 1                      SV Op De Korrel 2    
    SV Strijdlust 2                    vrij        
                    
16-feb    SV Op De Korrel 2              SV Op De Korrel 1    
5-feb    SV Strijdlust 2                       SV Strijdlust 1    
     SSV St. Hubertus 1           vrij        
                     
3-mrt    SV Strijdlust 2                       SV Op De Korrel 2    
26-feb    SV Strijdlust 1                    SSV St. Hubertus 1    
    SV Op De Korrel 1             vrij        
                    
9-mrt    SV Op De Korrel 1               SV Strijdlust 1    
18-mrt    SSV St. Hubertus 1           SV Strijdlust 2    
    SV Op De Korrel 2             vrij        
                    
20-apr    SV Op De Korrel 2            SSV St. Hubertus 1    
21-apr    SV Strijdlust 2                   SV Op De Korrel 1    
    SV Strijdlust 1                   vrij        

Teams                               
SV Strijdlust Huissen       
                       
Team 1    Teamleider        H. Martens              vrijdag       
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
264                 Henny Martens                                              396   
255                 Henk van Haren                                             392   
274                 Geert Stinissen                                              392   
                               
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 2    Teamleider        Jos Knuiman            woensdag       
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
225                Jos Knuiman                                                  382   
250                Jaap Florissen                                               378   
224                Henk Klein Middelink                                      364   
                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 1    Teamleider        Henk Graven          
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
185                Sjaak Polman                                                   396   
177                Henk Graven                                                   393   
307                Wim Schurink                                                  387   
                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 2    Teamleider        Henk Rensen                  
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
209                Henk Rensen                                                   382   
182                Jan Wiltink                                                        381   
153                Jan Volmeijer                                                   374   
                               
SSV St. Hubertus Wijchen                               
Team 1    Teamleider        John Roelse                  
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
135                Frans van Dreumel                        375   
121                John Roelse                            
120                 Frans Roelse                            
 

 

 

Liga opgelegd Team 3 2009/2010

15-sep    SV Op De korrel 3                  SV Kort Oisterwijck 2    
22-sep    SV Kort Oisterwijck 3            SV Kort Oisterwijck 4    
                   
3-nov    SV Kort Oisterwijck 4              SV Kort Oisterwijck 2    
10-nov    SV Op De korrel 3                  SV Kort Oisterwijck 3    
                   
24-nov    SV Kort Oisterwijck 2            SV Kort Oisterwijck 3    
24-nov    SV Op De korrel 3                  SV Kort Oisterwijck 4    

22-dec    SV Kort Oisterwijck 2             SV Op De korrel 3   
5-jan    SV Kort Oisterwijck 4                SV Kort Oisterwijck 3   
                   
19-jan    SV Kort Oisterwijck 2              SV Kort Oisterwijck 4   
9-feb    SV Kort Oisterwijck 3               SV Op De korrel 3   
                   
9-mrt    SV Kort Oisterwijck 3               SV Kort Oisterwijck 2   
23-mrt    SV Kort Oisterwijck 4             SV Op De korrel 3   
 

Teams                               
SV Op De Korrel  
                             
Team 3    Teamleider        Joop Kessels           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
193                Joop Kessels                                                 370   
180                Jan Tijssen                                                     362   
173                Ben Kersten                                                   348   
                               
SV Kort Oisterwijck Doornenburg                               
Team 2    Teamleider        Michel Klein-Mentink           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
563                 Michel Klein-Mentink                                      334   
577                 Ebben L.                                                        345   
560                Henk Visch                                                     333   
600               Cor Franssen                           
                               
SV Kort Oisterwijck Doornenburg                               
Team 3    Teamleider        Es J. van            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
598                Jarno Derksen                                               340   
599                Renzo Derksen                                              333   
573                Luuk Peters                                                   306   
569               Dennis Wigman                            
                               
                               
SV Kort Oisterwijck Doornenburg                               
Team 4    Teamleider        Visch J.           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
574                Jos Visch                                                       360   
566                Henny van Es van Lent                                  346   
572                Jan van Es                                                      335   
597               Jan Natrop                                                       330   
576               Martijn Wigman                                                 311