Foto's van, bijvoorbeeld, het Ondernemersschieten zijn te bekijken via een selectie in het Hoofdmenu: Op de Korrel Fotoboek

Er wordt een nieuw tabblad geopend in uw browser.

Veel kijkplezier!

 

       Schietsportvereniging “Op de Korrel” Bemmel

Ondernemersschieten 2013

Individueel Klassement na de 4e Ronde (08 maart) Heren

 

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

  1

Robbie Reiding

S.M.B. 3

  108

  28

  136

*

 5

  2

Dennis Brugmans

S.M.B. 1

  103

  29

  132

*

 5

  3

Johan Kuppen

Smit-Transf. 2

  103

  29

  132

*

 5

  4

Dave Okkels

BOD-Bartels 1

  101

  29

  130

*

 5

  5

Jan van Weijenberg

Logoplaste BV  1

  101

  29

  130

*

 4

  6

William Nagel

Van ’t Hullenaar 2

  101

  28

  129

*

 2

  7

Peter van Maassen

Liander Aanleg 2

  104

  24

  128

*

 3

  8

Roel Hendriks

Alustaal B.V.

  101

  26

  127

*

 3

  9

Jos Welling

Logoplaste BV 1

  100

  27

  127

 

 3

10

Wim Wiltink

BOD-Bartels 1

    97

  29

  126

 

 4

11

Danny van Marwijk

BOD-Bartels 1

    97

  29

  126

 

 4

12

Noud van ‘t Hullenaar

Van ’t Hullenaar 1

  100

  26

  126

*

 3

13

Hans ten Donkelaar

S.M.B. 1

    97

  29

  126

 

 3

14

Thierry Kersjes

Logoplaste BV 2

    99

  27

  126

*

 2

15

Roland Molle

Alustaal B.V.

    97

  28

  125

 

 1

16

Daan Wannet

Boers Techniek 2

    99

  26

  125

*

 2

17

Mike Kerkman

Van ’t Hullenaar 1

    99

  26

  125

 

 2

18

Chris Hendriks

Alustaal B.V.

    97

  27

  124

 

 3

19

Johnny Modderkolk

S.M.B. 3

    98

  26

  124

 

 3

20

Renato Fernandes

Logoplaste BV 1

    95

  29

  124

 

 2

21

Erik-Jan van Uem

Fitpunt

    99

  24

  123

*

 1

22

Joop Hendriks

Alustaal B.V.

    97

  26

  123

 

 1

23

Bart Scholten

Feijen SP

    93

  29

  122

*

 3

24

Huub Hendriks

Smit-Transf. 1

  100

  22

  122

*

 2

25

Hans van ‘t Hullenaar

Van ’t Hullenaar 1

    94

  27

  121

 

 1

26

Gerrit Rekittke

S.M.B. 1

    91

  29

  120

 

 3

27

Hans Tromp

Boers Techniek 1

    95

  25

  120

*

 1

28

Maurice Verploegen

Van ’t Hullenaar 2

    92

  27

  119

 

 4

29

Dick Jansen

Boers Techniek 1

    92

  27

  119

·         

 3

30

Frank Vink

Boers Techniek 2

    90

  29

  119

 

 2

31

Rik de Wilde

Feijen SP

    87

  29

  116

 

 4

32

Yorik van Dijk

Logoplaste BV 2

    89

  27

  116

 

 3

33

Erwin Wiechers

Logoplaste BV 1

    89

  27

  116

 

 2

34

Ed Tigchelaar

Smit-Transf. 1

    90

  26

  116

 

 0

35

Wim Vrieling

Logoplaste BV 2

    87

  28

  115

 

 3

36

Renier Hasselman

Siefkes F.A.

    90

  25

  115

*

 1

37

Erwin Scheerder

Boers Techniek 2

    93

  22

  115

·         

 0

 

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

38

Bram Teunissen

Boers Techniek 1

    91

  24

  115

 

0

39

Ruud van Kruchten

Smit-Transf. 2

    85

  29

  114

 

4

40

Wim Krechting

Smit-Transf. 2

    90

  24

  114

 

4

41

Henk van Marwijk

BOD-Bartels 2

    85

  28

  113

 

2

42

Mike Rombout

Boers Techniek 1

    85

  28

  113

 

1

43

Mike Vlasboom

S.M.B. 2

    84

  28

  112

*

4

44

Hans Verheij

Liander Aanleg 1

    83

  29

  112

 

4

45

Willem Huisman

S.M.B. 3

    84

  28

  112

 

3

46

Lex Stegink

Feijen SP

    84

  28

  112

 

2

47

Jeroen Snepvangers

Liander Aanleg 2

    85

  26

  111

·         

1

48

Paul Boers

Boers Techniek 2

    81

  28

  109

 

1

49

Ricky Houterman

BOD-Bartels 2

    80

  26

  106

 

0

50

Johan Evers

BOD-Bartels 1

    79

  25

  104

 

2

51

Marc Looyen

Smit-Transf. 2

    72

  29

  101

 

2

52

Henk Hissink

Logoplaste BV 2

    75

  26

  101

 

0

53

Raymond van Luttikhuizen

Feijen SP

    72

  27

    99

 

1

54

Marco Siefkes

Siefkes F.A.

    75

  22

    97

 

0

55

Ruud Erren

Smit Transf. 1

    65

  30

    95

 

4

56

Henk Graven

BOD-Bartels 2

    68

  27

    95

 

0

57

Cees Bakelaar

Liander Aanleg 1

    68

  22

    90

 

1

BM

Sander Schinkel

Fitpunt

    89

  27

  116

 

1

 

Individueel Klassement na de 4e Ronde (08 maart) Dames

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

  1

Jacqueline Huisman

S.M.B. 3

  101

  29

  130

 

 3

  2

Gerry Wilting

BOD-Bartels 2

  100

  27

  127

*

 2

  3

Jolanda Vlieg

Fitpunt

    94

  28

  122

·         

 4

  4

Marieke Snepvangers

Liander Aanleg 2

    95

  24

  119

 

 1

  5

Anneloes Silvertand

Liander Aanleg 1

    97

  21

  118

*

 1

  6

Petra Willems

S.M.B. 1

    89

  28

  117

 

 4

  7

Sharon Kempff

Liander Aanleg 1

    92

  23

  115

 

 1

  8

Wilma Neerfoort

S.M.B. 2

    85

  27

  112

 

 1

  9

Peggy Neerfoort

S.M.B. 2

    83

  28

  111

 

 2

10

Mary van Maassen

Liander Aanleg 2

    86

  23

  109

 

 1

11

Lisette Krechting

S.M.B. 2

    79

  29

  108

 

 2

12

Marieke Siefkes-Jansen

Siefkes F.A.

    85

  23

  108

 

 2

13

Yvonne Giesen

Van ’t Hullenaar 2

    76

  26

  102

 

 2

14

Mirella Hasselman-Volmeijer

Siefkes F.A.

    74

  28

  102

 

 1

15

Karin Schinkel

Fitpunt

    72

  29

  101

 

 3

16

Mireille van ‘t Hullenaar

Van ’t Hullenaar 1

    75

  26

  101

 

 0

17

Lisanne van Oppenraay

Fitpunt

    73

  22

    95

 

 1


*   geplaatst voor de finales op 15 maart a.s.

 

Team Klassement na de 4e Ronde (08 maart)

Pl.

Team

Scores

   L.G.

Scores

   K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

  1

Schoonmaakbedrijf Willems 3, Arnhem

  307

   83

  390

 

14

  2

B.O.D.-Bartels 1, Bemmel

  295

   87

  382

 

15

  3

Logoplaste B.V.  1, Elst

  294

   87

  381

 

11

  4

Schoonmaakbedrijf Willems 1, Arnhem

  291

   87

  378

 

15

  5

Alustaal B.V.  Huissen

  295

   81

  376

 

   8

  6

T.I. Hans van ’t Hullenaar 1, Bemmel

  293

   79

  372

 

   6

  7

Smit Transformatoren 2, Nijmegen

  278

   82

  360

 

15

  8

Boers Techniek B.V.  2 Elst

  282

   77

  359

 

   5

  9

Liander Aanleg 2, Nijmegen

  284

   74

  358

 

   6

10

Logoplaste B.V. 2, Elst

  275

   82

  357

 

   8

11

Boers Techniek B.V. 1, Elst

  278

   76

  354

 

   5

12

Feijen SP Huissen

  264

   86

  350

 

 10

13

T.I. hans van ’t Hullenaar 2, Bemmel

  269

   81

  350

 

   8

14

Fitpunt F&T, Bemmel

  265

   81

  346

 

   9

15

B.O.D.-Bartels 2, Bemmel

  265

   81

  346

 

   4

16

Liander Aanleg 1, Nijmegen

  272

   73

  345

 

   7

17

Schoonmaakbedrijf Willems 2, Arnhem

  252

   83

  335

 

   9

18

Smit Transformatoren 1, Nijmegen

  255

   78

  333

 

   6

19 

Siefkes Financieel Advies, Andelst

  249

   76

  325

 

   4

 

Het Team Klassement wordt bepaald aan de hand van de totaal scores van de drie beste schutters per team m.u.v. bij de bepaling van het aantal “tienen”.

 

Afgelopen dinsdag 5 maart j.l. heeft het kruisboog team van Op de Korrel weer  een  thuis wedstrijd verschoten voor de wintercompetitie van de GKB.

Helaas waren de kruisboogschutters van St. Sebastianus uit Gendt met plus punten te sterk voor de Op de Korrel schutters.

Met de score van 181 voor Ton Sonderen, 194 Jan Wiltink en 179 Win Schurink moeten onze schutters de 2 punten meegeven naar Gendt. Tijdens deze wedstrijd deden onze twee  aspiranten goede zaken voor hun gemiddelde, Jan Polman 189 en Yvonne Kuster 183.

      Schietsportvereniging “Op de Korrel” Bemmel

Ondernemersschieten 2013

Individueel Klassement na de 3e Ronde (01 maart) Heren

 

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

  1

Johan Kuppen

Smit-Transf. 2

  103

  29

  132

 5

  2

Dave Okkels

BOD-Bartels 1

  101

  29

  130

 5

  3

Jan van Weijenberg

Logoplaste BV  1

  101

  29

  130

 4

  4

Peter van Maassen

Liander Aanleg 2

  104

  24

  128

 3

  5

Roel Hendriks

Alustaal B.V.

  101

  26

  127

 3

  6

Jos Welling

Logoplaste BV 1

  100

  27

  127

 

 3

  7

Wim Wiltink

BOD-Bartels 1

    97

  29

  126

 

 4

  8

Danny van Marwijk

BOD-Bartels 1

    97

  29

  126

 

 4

  9

Thierry Kersjes

Logoplaste BV 2

    99

  27

  126

 2

10

Roland Molle

Alustaal B.V.

    97

  28

  125

 

 1

11

Daan Wannet

Boers Techniek 2

    99

  26

  125

 2

12

Chris Hendriks

Alustaal B.V.

    97

  27

  124

 

 3

13

Renato Fernandes

Logoplaste BV 1

    95

  29

  124

 

 2

14

Erik-Jan van Uem

Fitpunt

    99

  24

  123

 1

15

Joop Hendriks

Alustaal B.V.

    97

  26

  123

 

 1

16

Bart Scholten

Feijen SP

    93

  29

  122

 3

17

Huub Hendriks

Smit-Transf. 1

  100

  22

  122

 2

18

Hans Tromp

Boers Techniek 1

    95

  25

  120

 1

19

Dick Jansen

Boers Techniek 1

    92

  27

  119

 

3

20

Frank Vink

Boers Techniek 2

    90

  29

  119

 

2

21

Rik de Wilde

Feijen SP

    87

  29

  116

 

 4

22

Yorik van Dijk

Logoplaste BV 2

    89

  27

  116

 

3

23

Erwin Wiechers

Logoplaste BV 1

    89

  27

  116

 

2

24

Ed Tigchelaar

Smit-Transf. 1

    90

  26

  116

 

0

25

Wim Vrieling

Logoplaste BV 2

    87

  28

  115

 

3

26

Renier Hasselman

Siefkes F.A.

    90

  25

  115

1

27

Erwin Scheerder

Boers Techniek 2

    93

  22

  115

 

0

28

Bram Teunissen

Boers Techniek 1

    91

  24

  115

 

0

29

Ruud van Kruchten

Smit-Transf. 2

    85

  29

  114

 

4

30

Wim Krechting

Smit-Transf. 2

    90

  24

  114

 

4

31

Henk van Marwijk

BOD-Bartels 2

    85

  28

  113

 

2

32

Mike Rombout

Boers Techniek 1

    85

  28

  113

 

1

33

Hans Verheij

Liander Aanleg 1

    83

  29

  112

 

4

34

Lex Stegink

Feijen SP

    84

  28

  112

 

2

35

Jeroen Snepvangers

Liander Aanleg 2

    85

  26

  111

 

1

36

Paul Boers

Boers Techniek 2

    81

  28

  109

 

1

37

Ricky Houterman

BOD-Bartels 2

    80

  26

  106

 

0

38

Johan Evers

BOD-Bartels 1

    79

  25

  104

 

2

39

Marc Looyen

Smit-Transf. 2

    72

  29

  101

 

2

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

40

Henk Hissink

Logoplaste BV 2

    75

  26

  101

 

0

41

Raymond van Luttikhuizen

Feijen SP

    72

  27

    99

 

1

42

Marco Siefkes

Siefkes F.A.

    75

  22

    97

 

0

43

Ruud Erren

Smit Transf. 1

    65

  30

    95

 

4

44

Henk Graven

BOD-Bartels 2

    68

  27

    95

 

0

45

Cees Bakelaar

Liander Aanleg 1

    68

  22

    90

 

1

BM

Sander Schinkel

Fitpunt

    89

  27

  116

 

1

 

Individueel Klassement na de 3e Ronde (01 maart) Dames

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

  1

Gerry Wilting

BOD-Bartels 2

  100

  27

  127

2

  2

Jolanda Vlieg

Fitpunt

    94

  28

  122

4

  3

Marieke Snepvangers

Liander Aanleg 2

    95

  24

  119

1

  4

Anneloes Silvertand

Liander Aanleg 1

    97

  21

  118

1

  5

Sharon Kempff

Liander Aanleg 1

    92

  23

  115

1

  6

Mary van Maassen

Liander Aanleg 2

    86

  23

  109

1

  7

Marieke Siefkes-Jansen

Siefkes F.A.

    85

  23

  108

2

  8

Mirella Hasselman-Volmeijer

Siefkes F.A.

    74

  28

  102

1

  9

Karin Schinkel

Fitpunt

    72

  29

  101

3

10

Lisanne van Oppenraay

Fitpunt

    73

  22

    95

1


  geplaatst voor de finales op 15 maart a.s.

Team Klassement na de 3e Ronde (01 maart)

Pl.

Team

Scores

   L.G.

Scores

   K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

  1

B.O.D.-Bartels 1, Bemmel

  295

   87

  382

 

15

  2

Logoplaste B.V.  1, Elst

  294

   87

  381

 

11

  3

Alustaal B.V.  Huissen

  295

   81

  376

 

  8

  4

Smit Transformatoren 2, Nijmegen

  278

   82

  360

 

15

  5

Boers Techniek B.V.  2 Elst

  282

   77

  359

 

  5

  6

Liander Aanleg 2, Nijmegen

  284

   74

  358

 

  6

  7

Logoplaste B.V. 2, Elst

  275

   82

  357

 

  8

  8

Boers Techniek B.V. 1, Elst

  278

   76

  354

 

  5

  9

Feijen SP Huissen

  264

   86

  350

 

 10

10

Fitpunt F&T, Bemmel

  265

   81

  346

 

   9

11

B.O.D.-Bartels 2, Bemmel

  265

   81

  346

 

   4

12

Liander Aanleg 1, Nijmegen

  272

   73

  345

 

   7

13

Smit Transformatoren 1, Nijmegen

  255

   78

  333

 

   6

14 

Siefkes Financieel Advies, Andelst

  249

   76

  325

 

   4

 

Het Team Klassement wordt bepaald aan de hand van de totaal scores van de drie beste schutters per team m.u.v. bij de bepaling van het aantal “tienen”.

 
Deze week reizen twee schutters van Op de Korrel af naar Denemarken, voor de 2013 Europese Kampioenschappen Luchtwapens. Samen met de begeleiding en wat fans zullen Stine Andersen en Mandy Mulder een spannende wedstrijd meemaken in Odense, waarbij wij met z'n allen duimen voor goede resultaten.Stine komt uit voor haar geboorteland Denemarken en zal dan ook een heuse thuiswedstrijd schieten, op de zaterdag van het evenement. Volgens het programma mag zij op 2 maart om 09:00 of 11:15 uur mag zij aantreden voor de wedstrijd Luchtgeweer Dames. Voor Mandy is dit haar eerste EK en ook haar eerste grote internationale wedstrijd als lid van het Jong Oranje Team, waar ze sinds januari deel van uitmaakt. Op woensdag 27 februari zal zij om 12:00 uur samen met Jong Oranjeschutters Pea Smeets en Marije Nicolay deelnemen aan de wedstrijd Luchtgeweer Junioren Dames. Andere Nederlandse deelnemers zijn Thijs Theunissen, Wendy Burggraaf, Iris Groeneboom, Sean Smit, Glenn v.d. Bergh, Denny Nikkelen en 2012 Olympia deelnemer Peter Hellenbrand. Ook hen wensen wij veel succes bij het neerzetten van hun prestaties.
Meer informatie is te vinden op de officiële website van dit evenement. Ook de uitslagen zullen daar terug te vinden zijn.