Liga opgelegd Team 3 2009/2010

15-sep    SV Op De korrel 3                  SV Kort Oisterwijck 2    
22-sep    SV Kort Oisterwijck 3            SV Kort Oisterwijck 4    
                   
3-nov    SV Kort Oisterwijck 4              SV Kort Oisterwijck 2    
10-nov    SV Op De korrel 3                  SV Kort Oisterwijck 3    
                   
24-nov    SV Kort Oisterwijck 2            SV Kort Oisterwijck 3    
24-nov    SV Op De korrel 3                  SV Kort Oisterwijck 4    

22-dec    SV Kort Oisterwijck 2             SV Op De korrel 3   
5-jan    SV Kort Oisterwijck 4                SV Kort Oisterwijck 3   
                   
19-jan    SV Kort Oisterwijck 2              SV Kort Oisterwijck 4   
9-feb    SV Kort Oisterwijck 3               SV Op De korrel 3   
                   
9-mrt    SV Kort Oisterwijck 3               SV Kort Oisterwijck 2   
23-mrt    SV Kort Oisterwijck 4             SV Op De korrel 3   
 

Teams                               
SV Op De Korrel  
                             
Team 3    Teamleider        Joop Kessels           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
193                Joop Kessels                                                 370   
180                Jan Tijssen                                                     362   
173                Ben Kersten                                                   348   
                               
SV Kort Oisterwijck Doornenburg                               
Team 2    Teamleider        Michel Klein-Mentink           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
563                 Michel Klein-Mentink                                      334   
577                 Ebben L.                                                        345   
560                Henk Visch                                                     333   
600               Cor Franssen                           
                               
SV Kort Oisterwijck Doornenburg                               
Team 3    Teamleider        Es J. van            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
598                Jarno Derksen                                               340   
599                Renzo Derksen                                              333   
573                Luuk Peters                                                   306   
569               Dennis Wigman                            
                               
                               
SV Kort Oisterwijck Doornenburg                               
Team 4    Teamleider        Visch J.           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
574                Jos Visch                                                       360   
566                Henny van Es van Lent                                  346   
572                Jan van Es                                                      335   
597               Jan Natrop                                                       330   
576               Martijn Wigman                                                 311   
                               
 

 

Liga staand 2 

16-sep    SV Strijdlust 3                   SV Eendracht '64 1   
15-sep    SSV De Linge 1                SV Schaarsbergen 2   
    SV Op De Korrel 2           vrij       
                   
5-okt    SV Eendracht '64 1              SSV De Linge 1   
12-okt    SV Schaarsbergen 2         SV Op De Korrel 2   
    SV Strijdlust 3                 vrij       
                   
20-okt    SSV De Linge 1                  SV Op De Korrel 2   
21-okt    SV Strijdlust 3                    SV Schaarsbergen 2   
    SV Eendracht '64 1        vrij       
                   
9-nov    SV Schaarsbergen 2          SV Eendracht '64 1   
8-dec    SV Op De Korrel 2              SV Strijdlust 3   
    SSV De Linge 1               vrij       
                   
23-dec    SV Strijdlust 3                   SSV De Linge 1   
21-dec    SV Eendracht '64 1           SV Op De Korrel 2   
    SV Schaarsbergen 2       vrij       
                   
11-jan    SV Eendracht '64 1            SV Strijdlust 3   
11-jan    SV Schaarsbergen 2         SSV De Linge 1   
    SV Op De Korrel 2           vrij       
                   
2-feb    SSV De Linge 1                  SV Eendracht '64 1   
9-feb    SV Op De Korrel 2              SV Schaarsbergen 2   
    SV Strijdlust 3                  vrij       
                   
2-mrt    SV Op De Korrel 2               SSV De Linge 1   
1-mrt    SV Schaarsbergen 2          SV Strijdlust 3   
    SV Eendracht '64 1          vrij       
                   
22-mrt    SV Eendracht '64 1            SV Schaarsbergen 2   
24-mrt    SV Strijdlust 3                    SV Op De Korrel 2   
    SSV De Linge 1              vrij       
                   
13-apr    SSV De Linge 1                 SV Strijdlust 3   
13-apr    SV Op De Korrel 2            SV Eendracht '64 1   
    SV Schaarsbergen 2       vrij       
 

Teams                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 2    Teamleider         Bas Huisman            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
200                 Jeroen de Vos                              B               340   
166                 Bas Huisman                                 B               336   
175                 Ap van Ingen                                B                326   
154                Josina Weijsenfeld                        B                297   
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 3    Teamleider        W. Neijenhuis                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
230                Willy Neijenhuis                             A               344   
219                Jasper Joosten                             A               333   
228                Herman Jansen                            B                323   
231                Theo Martens                               B                318   
                               
SV Eendracht '64 Lobith                               
Team 1    Teamleider        A. Tiemessen           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
686                 Ton Tiemessen                             B                342   
683                 Hein Meijer                                    B                321   
648                 Coen Janssen                              B                339   
684                 Anton Bouma                               B                 336   
685                 Alex v/d Pijl                                  B                 329   
681                 Eveline Mertens-Doppen             B                 315   
649                 Alan Smyth                                  B                 317   
                               
SV Schaarsbergen                               
Team 2    Teamleider        Mike van de Brink                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
385                Gerard Gensen                              B               339   
376                 Mike van de Brink                          B               306   
380                 Henk van de Brink                         B               295   
384                Boy Oudeampsen                          B               278   
402                Mike Yigchelaar                             N               275   
390                Mark Wullink                                   B              259   
                                
                               
SSV De Linge                                
Team 1    Teamleider        Dick Paul                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
340                Paul   Dick                                      B               326   
367                Polman John                                  B               319   
364                Haggenburg-Polman Sylvia           B               307   
338                Jansen Ben                                   B               346   
 

SBG Liga staand team 1 - 2009-2010

18-sep    SV Strijdlust 1                       SV Strijdlust 2   
17-sep    SSV St Hubertus 1               SV Schaarsbergen 1   
    SV Op De Korrel 1            vrij       
                   
2-okt    SV Strijdlust 2                           SSV St Hubertus 1   
28-sep    SV Schaarsbergen 1            SV Op De Korrel 1   
    SV Strijdlust 1                   vrij       
                   
15-okt    SSV St Hubertus 1                SV Op De Korrel 1   
9-okt    SV Strijdlust 1                          SV Schaarsbergen 1   
    SV Strijdlust 2                   vrij       
                   
23-nov    SV Schaarsbergen 1            SV Strijdlust 2   
20-okt    SV Op De Korrel 1                 SV Strijdlust 1   
    SSV St Hubertus 1            vrij       
                   
18-dec    SV Strijdlust 1                       SSV St Hubertus 1   
8-jan    SV Strijdlust 2                          SV Op De Korrel 1   
    SV Schaarsbergen 1        vrij       
                   
12-feb    SV Strijdlust 2                      SV Strijdlust 1   
4-jan    SV Schaarsbergen 1             SSV St Hubertus 1   
    SV Op De Korrel 1            vrij       
                   
21-jan    SSV St Hubertus 1               SV Strijdlust 2   
19-jan    SV Op De Korrel 1                SV Schaarsbergen 1   
    SV Strijdlust 1                    vrij       
                   
23-feb    SV Op De Korrel 1               SSV St Hubertus 1   
15-feb    SV Schaarsbergen 1           SV Strijdlust 1   
    SV Strijdlust 2                    vrij       
                   
26-mrt    SV Strijdlust 2                       SV Schaarsbergen 1   
5-mrt    SV Strijdlust 1                         SV Op De Korrel 1   
    SSV St Hubertus 1            vrij       
                   
1-apr    SSV St Hubertus 1                SV Strijdlust 1   
6-apr    SV Op De Korrel 1                 SV Strijdlust 2   
    SV Schaarsbergen 1        vrij       
 

Teams                               
SSV Hubertus Wijchen                               
Team 1    Teamleider Tonnie Peters                    
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
131                Bosch van de Kim                         H              376   
104                Uden van Jos                                H              374   
105                Nikkelen Toon                                H              372   
118                Vossenberg van de Ronnie          H              362   
109                Peters Tonnie                                H              361   
                               
SV Schaarsbergen                               
Team 1    Teamleider Walter Jaegermann                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
427                 Nick Huiskes                                 A               352   
425                 Walter Jaegermann                      A               350   
408                Rudy Wolkenfelt                            A               345   
377                Jaap Brink                                      B               341   
395                Sijmen Verhoef                              B               335   
404                Ben Doornebosch                          B               330   
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 1    Teamleider        Nick Neijenhuis            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
265                Dirk-Jan Janssen                           H              384   
218                Roland Kokken                               H              383   
263                Bas van Ingen                                H              379   
260                Nick Neijenhuis                               H              375   
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 2    Teamleider        Mario Elings            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
268                 Mario Elings                                   H              370   
226                Gery van Zwam                            H               369   
308                Jos van Haren                               H               369   
275                John Jansen                                  H.              366   
214                Rinie Bouwman                             A               358   
                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 1    Teamleider        Eddy Derksen            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
168                 Ed Derksen                                   H               368   
169                 Ewald Cornelissen                       H               362   
163                 Mathijs Cornelissen                      A               347   
                               
                               
 

KONINKLIJKE NEDERLANDSE SCHUTTERS ASSOCIATIE     
    DISTRICT 2              AFDELING ACHTERHOEK-BETUWE    

    

Ligacompetitie 2009/2010 Deelnemende teams
SSV De Berkelschutters (7430: Accommodatie: Haarloseweg 3a, Borculo-Tel.: 0545-275274
Lic. nummer    Naam                                                                                           Gemiddelde    Positie
101624           Daniëlle Fokkers                                                                               388               1
118456           Dennis Brandenbarg                                                                        387               2
127928           Ronald Grooters                                                                               383               3
  76085          Johan Voskamp                                                                                379               4
116867          Bennie Bleumink                                                                                377               5
114497          Albert Esselink                                                                                  377               6
Teamleider: R. Grooters.                                                                                                                Team 1

SSV De Berkelschutters (7430: Accommodatie: Haarloseweg 3a, Borculo-Tel.: 0545-275274
Lic. nummer    Naam                                                                                          Gemiddelde    Positie
  48962            Henk Memelink                                                                                372             1
132795            Rosanne Brandenbarg                                                                   372             2
152063           Wendy Lubbers                                                                               371             3
151180           Arno Nijhuis                                                                                     365             4
118459           Cor Bennink                                                                                     361             5
  66788           Willy Winters                                                                                    360             6
Teamleider: W. Lubbers.                                                                                                               Team 2

SSV De Berkelschutters (7430: Accommodatie: Haarloseweg 3a, Borculo-Tel.: 0545-275274
Lic. nummer    Naam                                                                                         Gemiddelde    Positie
140591           Martijn Temmink                                                                               356              1
    2324           Gerrit Grooters                                                                                351             2
  77647           Dinant Hartelman                                                                             346             3
151086           Jeroen Stoteler                                                                                343             4
  66792           Robert Assinck                                                                               339              5
156635           Erik Roosenboom                                                                            336              6
Teamleider: J. Stoteler.                                                                                                                 Team 3
Algemene reserves
  66794          Bert Rappard                                                                                   341    Alle teams
105973         Jeroen Koeslag                                                                                372    Teams 1&2

SV St. Hubertus: Accommodatie: Terborgseweg 61, Breedenbroek – Tel.: 0315-651304
Lic. nummer    Naam                                                                                         Gemiddelde    Positie
  91940           Theo Huls                                                                                       375              1
  91636           Joop Vinkenvleugel                                                                        368              2  
  91935           Willy Vinkenvleugel                                                                        365              3
101338           Ricardo Willemsen                                                                          345             4
116187           Mark Veerbeek                                                                              324              5
Teamleider:Th. Huls.                                                                                                                     Team 1

SV Misterweg: Accommodatie: Misterweg 77, Winterswijk – Tel.: 0543-512364
Lic. nummer    Naam                                                                                        Gemiddelde    Positie
  68984            Nico Legters                                                                                 388               1
  21567            Wim Hemme                                                                                  375               2
120830           Bert Wind                                                                                       375               3
  27396           Paul Oude Elferink                                                                         369               4
  44726           Wim ten Dolle                                                                                 368              5
Teamleider: N. Legters.                                                                                                                 Team 1

SV Misterweg: Accommodatie: Misterweg 77, Winterswijk – Tel.: 0543-512364
Lic. nummer    Naam                                                                                       Gemiddelde    Positie
  31461           Ernst Hahn                                                                                   373               1
  44727           André ten Dolle                                                                            358               2
  78968           Herman Grievink                                                                          355               3
  93652           Wilmi ten Dolle-Groters                                                                354               4
  30907           Lieva Hillen-Mistiaen                                                                    349               5
    1128           Willy Hillen                                                                                    349               6
    1530          Jan ten Dolle                                                                                  296              7
Teamleider: L. Hillen-Mistiaen.                                                                                                       Team 2

SV Op de Korrel: Accommodatie:  Sportlaan 1e, Bemmel – Tel.: 0481-464753
Lic. nummer    Naam                                                                                      Gemiddelde    Positie
109015           Jasper Klomp                                                                              394               1
156008           Stine Andersen                                                                           392              2
  29358           Richèl Rensen                                                                             380              3
  62136           Arno Brinkman                                                                            377              4
  27205           Marco van Woudenberg                                                             373              5
Teamleider: J. Klomp.                                                                                                                    Team 1

SV Op de Korrel: Accommodatie:  Sportlaan 1e, Bemmel – Tel.: 0481-464753
Lic. nummer    Naam                                                                                     Gemiddelde    Positie
122763          Jeroen Willemsen                                                                        371                1
121300          Amanda Polman                                                                          368                2
147813          Ewald Cornelissen                                                                      362                3
141974          Mathijs Cornelissen                                                                     347                4
151452          Ap van Ingen                                                                               326                5
Teamleider: A. Polman.                                                                                                                 Team 2

Algemene reserves
  87844          Jack Tijssen                                                                                391             Team 1
109012          Leny Huisman                                                                             367             Team 1&2

SV Strijdlust: Accommodatie: Kardinaal de Jongstraat 2, Huissen – Tel.: 026-3256666
Lic. nummer    Naam                                                                                    Gemiddelde    Positie
  81041           Bas van Ingen                                                                           380                1
  73120           Roland Kokken                                                                          379                2
107058           Nick Nijenhuis                                                                            376                3
  73467           Gery van Zwam                                                                        373                4
110125           Mario Elings                                                                               365                5
110128           John Jansen                                                                              365                6
114321           Jos van Haren                                                                           361                7
Teamleider: N. Nijenhuis.                                                                                                               Team 1

SV ULTO Megchelen: Accommodatie: Koninginneweg 1, Megchelen – Tel.: 0315-377313
Lic. nummer    Naam                                                                                   Gemiddelde    Positie
109373           Derk Keuper                                                                             367               1
  61968           Albert Keuper                                                                           357               2
  61965           Hans Dekkers                                                                           357               3
108758           Jacco Keuper                                                                           356               4
  61967           Geert Jansen                                                                            338               5
Teamleider: H. Dekker.                                                                                                                  Team 1

SV ULTO Megchelen: Accommodatie: Koninginneweg 1, Megchelen – Tel.: 0315-377313
Lic. nummer    Naam                                                                                  Gemiddelde    Positie
  66843           Marion Keuper-Aalders                                                           334               1
  61966           Joep Egbers                                                                            333                2
  89285           Gerard Beekema                                                                     323               3
  61970           Frans Nieuwenhuis                                                                 312               4
  68174           Hein Krämer                                                                             300               5
157906           Harm Overbeek                                                                         N                 6
Teamleider: F. Nieuwenhuis.                                                                                                        Team 2

SV ’t Gouden Oog: Accommodatie: Ursulastraat 2, Harreveld – Tel.: 0544-372959
Lic. nummer    Naam                                                                                 Gemiddelde    Positie
  68208            Rudi Krabben                                                                         358              1
  41210            Peter Wolters                                                                         355              2
104149            Arjan Rietberg                                                                        349              3
104150            Mathijs Taken                                                                         313              4
  18782            Henk Wolters                                                                         300              5
Teamleider: P. Wolters.                                                                                                                 Team 1

SV Willem Tell : Accommodatie: Eldrik 3, Hengelo (Gld.) – Tel.: 0575-461944
SV Ons Genoegen: Accommodatie: Somervaartspad 2, Colmschate/Deventer – Tel.: 0570-655005
Lic. nummer    Naam                                                                                Gemiddelde    Positie
  94452           Benno Groot Bramel                                                              390                1
122159           Jessica Burink                                                                       388                2
  95771           Christiaan Mulder                                                                   384               3
127307           Sharon Mekking                                                                     380               4
  88157           Patricia Satter                                                                        380               5
113132           Marjan Hagels                                                                        379               6
  47117           Henri Boerman                                                                       377               7
Teamleider: H. Boerman.                                                                                                              Team 1



Competitieleider: J.J. de Keijzer, Lidwinastraat 1, 6681 AC  Bemmel – Telefoon: 0481-450246
Postbanknummer: 865848 t.n.v. J.J. de Keijzer Bemmel*
*Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.*

KONINKLIJKE NEDERLANDSE SCHUTTERS ASSOCIATIE     
DISTRICT 2              AFDELING ACHTERHOEK-BETUWE    

    
Indeling en Programma Ligacompetitie 2009/2010
Indeling 1e Klasse                             Wedstrijdavond

SV Strijdlust 1, Huissen                        woensdag
SV Willem Tell, c.a. 1, Hengelo             woensdag*        
SV Op de Korrel 1, Bemmel                  vrijdag, v.a. 20.30 uur
SSV De Berkelschutters 1, Borculo     woensdag
SV Misterweg 1, Winterswijk               maandag

Programma
1e Ronde
28 september        SV Misterweg 1 – SSV De Berkelschutters 1
30 september        SV Strijdlust 1 – SV Willem Tell, ca. 1
2e Ronde
21 oktober             SSV De Berkelschutters 1 – SV Strijdlust 1
22 oktober             SV Willem Tell c.a. 1 – SV Op de Korrel 1
3e Ronde
11 november         SV Strijdlust 1 – SV Misterweg 1
13 november         SV Op de Korrel 1 - SSV De Berkelschutters 1
4e Ronde
30 november         SV Misterweg 1 – SV Op de Korrel 1
02 december         SSV De Berkelschutters 1 – SV Willem Tell c.a. 1
5e Ronde
15 januari              SV Op de Korrel 1 – SV Strijdlust 1
*08 januari             SV Willem Tell, ca. 1 – SV Misterweg 1 Bij Ons Genoegen Colmschate  
6e Ronde
25 januari              SV Misterweg 1 – SV Willem Tell c.a. 1
27 januari              SV Strijdlust 1 – SV Op de Korrel 1
7e Ronde
04 maart               SV Willem Tell c.a.1  – SSV De Berkelschutters 1
05 maart               SV Op de Korrel 1 – SV Misterweg 1
8e Ronde
22 maart               SV Misterweg 1– SV Strijdlust 1
24 maart               SSV De Berkelschutters 1 – SV Op de Korrel 1
9e Ronde
07 april                SV Strijdlust 1 – SSV De Berkelschutters 1
09 april                SV Op de Korrel 1 – SV Willem Tell c.a. 1
10e Ronde
21 april                SSV De Berkelschutters 1 – SV Misterweg 1
22 april                SV Willem Tell c.a. 1 – SV Strijdlust 1

 Competitieleider: J.J. de Keijzer, Lidwinastraat 1, 6681 AC  Bemmel
Telefoon: 0481-450246 – Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.