Deze week reizen twee schutters van Op de Korrel af naar Denemarken, voor de 2013 Europese Kampioenschappen Luchtwapens. Samen met de begeleiding en wat fans zullen Stine Andersen en Mandy Mulder een spannende wedstrijd meemaken in Odense, waarbij wij met z'n allen duimen voor goede resultaten.Stine komt uit voor haar geboorteland Denemarken en zal dan ook een heuse thuiswedstrijd schieten, op de zaterdag van het evenement. Volgens het programma mag zij op 2 maart om 09:00 of 11:15 uur mag zij aantreden voor de wedstrijd Luchtgeweer Dames. Voor Mandy is dit haar eerste EK en ook haar eerste grote internationale wedstrijd als lid van het Jong Oranje Team, waar ze sinds januari deel van uitmaakt. Op woensdag 27 februari zal zij om 12:00 uur samen met Jong Oranjeschutters Pea Smeets en Marije Nicolay deelnemen aan de wedstrijd Luchtgeweer Junioren Dames. Andere Nederlandse deelnemers zijn Thijs Theunissen, Wendy Burggraaf, Iris Groeneboom, Sean Smit, Glenn v.d. Bergh, Denny Nikkelen en 2012 Olympia deelnemer Peter Hellenbrand. Ook hen wensen wij veel succes bij het neerzetten van hun prestaties.
Meer informatie is te vinden op de officiële website van dit evenement. Ook de uitslagen zullen daar terug te vinden zijn.