De voorlopige uitslagen van de 41e Internationale Open Wedstrijd zijn te vinden via de onderstaande links en worden per wedstrijddag aangevuld.
Gebruikerstip bij de 'Live' scores: selecteer links boven de klasse. Selecteer vóór de schutter van interesse het sterretje om het schotbeeld te bekijken en deze te vergelijken met anderen. Voor meer details per wedstrijd, selecteer het pijltje rechts boven. Er kan op een schot geklikt worden om de locatie op de kaart te zien, of selecteer een serie om de groep van 10 schoten op de kaart te bekijken. Veel kijkplezier!

Voorlopige uitslagen Internationale Open Wedstrijd 2021
'Live' persoonlijke uitslagen Internationale Open Wedstrijd 2021

Ook meedoen? Informatie is te vinden in het uitnodigingenboekje Reserveringen voor deelname tijdens de 42e Internationale Open Wedstrijd zijn verplicht via de speciale sectie binnen onze website. Een QR-code is voor sportbedrijving niet verplicht, wel voor het gebruik van overige faciliteiten. Wedstrijddata:

zaterdag 2 oktober t/m zaterdag 16 oktober
(m.u.v. 3, 4 en 10 oktober)