KONINKLIJKE NEDERLANDSE SCHUTTERS ASSOCIATIE     
DISTRICT 2              AFDELING ACHTERHOEK-BETUWE    

    
Indeling en Programma Ligacompetitie 2009/2010
Indeling 1e Klasse                             Wedstrijdavond

SV Strijdlust 1, Huissen                        woensdag
SV Willem Tell, c.a. 1, Hengelo             woensdag*        
SV Op de Korrel 1, Bemmel                  vrijdag, v.a. 20.30 uur
SSV De Berkelschutters 1, Borculo     woensdag
SV Misterweg 1, Winterswijk               maandag

Programma
1e Ronde
28 september        SV Misterweg 1 – SSV De Berkelschutters 1
30 september        SV Strijdlust 1 – SV Willem Tell, ca. 1
2e Ronde
21 oktober             SSV De Berkelschutters 1 – SV Strijdlust 1
22 oktober             SV Willem Tell c.a. 1 – SV Op de Korrel 1
3e Ronde
11 november         SV Strijdlust 1 – SV Misterweg 1
13 november         SV Op de Korrel 1 - SSV De Berkelschutters 1
4e Ronde
30 november         SV Misterweg 1 – SV Op de Korrel 1
02 december         SSV De Berkelschutters 1 – SV Willem Tell c.a. 1
5e Ronde
15 januari              SV Op de Korrel 1 – SV Strijdlust 1
*08 januari             SV Willem Tell, ca. 1 – SV Misterweg 1 Bij Ons Genoegen Colmschate  
6e Ronde
25 januari              SV Misterweg 1 – SV Willem Tell c.a. 1
27 januari              SV Strijdlust 1 – SV Op de Korrel 1
7e Ronde
04 maart               SV Willem Tell c.a.1  – SSV De Berkelschutters 1
05 maart               SV Op de Korrel 1 – SV Misterweg 1
8e Ronde
22 maart               SV Misterweg 1– SV Strijdlust 1
24 maart               SSV De Berkelschutters 1 – SV Op de Korrel 1
9e Ronde
07 april                SV Strijdlust 1 – SSV De Berkelschutters 1
09 april                SV Op de Korrel 1 – SV Willem Tell c.a. 1
10e Ronde
21 april                SSV De Berkelschutters 1 – SV Misterweg 1
22 april                SV Willem Tell c.a. 1 – SV Strijdlust 1

 Competitieleider: J.J. de Keijzer, Lidwinastraat 1, 6681 AC  Bemmel
Telefoon: 0481-450246 – Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

        

       
KONINKLIJKE NEDERLANDSE SCHUTTERS ASSOCIATIE     
 DISTRICT 2              AFDELING ACHTERHOEK-BETUWE    

    
Indeling en Programma Ligacompetitie 2009/2010
Indeling 2e Klasse                                      Wedstrijdavond

SSV De Berkelschutters 2, Borculo               woensdag
SV Op de Korrel 2, Bemmel                            vrijdag, v.a. 20.30 uur
SV Ulto 1, Megchelen                                     woensdag
SV St. Hubertus 1, Breedenbroek                  vrijdag, v.a. 20.30 uur

1e Ronde
16 oktober            SV Op de Korrel 2 – SV Ulto 1
21 oktober            SSV De Berkelschutters 2 – SV St. Hubertus 1

2e Ronde
18 november        SV Ulto 1 – SSV De Berkelschutters 2
20 november        SV St. Hubertus 1 – SV Op de Korrel 2

3e Ronde
04 december        SV Op de Korrel 2 – SSV De Berkelschutters 2
04 december        St. Hubertus 1 – SV Ulto 1

4e Ronde
20 januari             SV Ulto 1 – SV St. Hubertus 1
20 januari             SSV De Berkelschutters 2 – SV Op de Korrel 2

5e Ronde
10 maart              SSV De Berkelschutters 2 – SV Ulto 1
12 maart              SV Op de Korrel 2 – SV St. Hubertus 1

6e Ronde
14 april                SV Ulto 1 – SV Op de Korrel 2
16 april                SV Hubertus 1 – SSV De Berkelschutters 2






Competitieleider: J.J. de Keijzer, Lidwinastraat 1, 6681 AC  Bemmel
Telefoon: 0481-450246 – Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

    

Via onderstaande link zijn de uitslagen van de DK2009 gehouden in District 2 bij SV Op de Korrel te bekijken.

Uitslagen DK 2009 - District 2

 


Hier de resultaten  van onze leden van de DK verschoten in Borculo.

LUCHTGEWEER STAAND

Heren Hoofdklasse:

Plaats: Naam: Score:
 2 Jasper Klomp 594
 5 Jack Tijssen 587
 7 Richel Rensen 569
 8 Arno Brinkman 569

 Heren A-Klasse

Plaats: Naam: Score:
  1 Eddy Derksen 562 
  4 Jeroen Willemsen 559
  9 Arie Wolfraad  548
13 Rudy Wismans 536
14 Jan Bus 536
15 Patrick Brom 535
38 W Stoffels 490

 Heren B-Klasse:

 Plaats: Naam: Score:
3 Bas Huisman 507

 Heren N-Klasse

Plaats: Naam: Score:
2 Jeroen Sloot 514

 Dames Hoofdklasse

Plaats: Naam: Score:
3 Renza Frings 387
6 Leny Huisman 372
7 Amanda Polman 368
9 Sabine Veenvliet 343

 Junioren A Heren

Plaats: Naam: Score:
  7 Hartger Ruijsch 523
10  Stefan Weideveld  522
12 Jan van Ooijen 514

 Junioren B

Plaats: Naam: Score:
  5 Ewald Cornelissen 360
11 Mathijs Cornelissen 334
16  Bob Castelijn  322

 Junioren C

Plaats: Naam: Score:
2 Jeroen de Vos 279
3 Bill Stappershoef 272

 LUCHTGEWEER OPGELEGD

Veteranen Hoofdklasse

Plaats: Naam: Score:
  1 Henk Graven 393
  3 Henk Rensen 388
  5  Sjaak Polman 386
  7 Jan Wiltink 383
  8 Wim Schurink 378
12  Theo van Baal 359
14  Paul Rooijakkers  347

 Veteranen A-Klasse

Plaats: Naam: Score:
3 Jan Tijssen 361
Ben Kersten  355
Harry van Ditshuizen  331

 LUCHTPISTOOL

Heren Hoofdklasse

Plaats: Naam: Score:
1 Gertjan de Brouwer 570
4 Chris de Graaf 561
5 Koos Janssen 561
6 Frank Streng 561
8 Theo Lamers 555

 Heren A-Klasse

Plaats: Naam: Score:
Michiel van Dorp  533
Bart Wolters 528 

 Heren B-Klasse

Plaats: Naam: Score:
2 Ton Pardoel 532
3 Roland van den Akker 531

 Veteranen

Plaats: Naam: Score:
  7 Sjaak Polman 344
12 Theo van Ball 257

 Junioren C

Plaats: Naam: Score:
1 Ilke van den Akker 324

 De vollgedige uitslag is te bekijken door hier te klikken. 

De uitslag van de AK die onlangs verschoten is op onze vereniging is na te lezen door op onderstaande link te klikken.

Uitslag AK 2007 / 2008