Er is een stukje gepubliseerd op de website van "De Nieuwe krant" .
 
 
Hierbij de link:
 
Vermeldenswaard is echter dat er flink in is geknipt zodat op sommige vlakken de duidelijkheid te wensen overlaat.
 
Auteur van het totale verhaal is Jasper Klomp.

Onderstaand een linkje naar een stukje dat geschreven is door Jasper Klomp, het betreft de behaalde resultaten van SV op de Korrel tijdens de NK 2010 te Papendal:

http://www.deweekkrant.nl/artikel/2010/juli/09/winnende_scores_voor_op_de_korrel

 

Ls,

De bijgevoegde foto is niet gemaakt door Jasper maar door Arno Brinkman.

SBG Liga Opgelegd Team  1 en 2

24-sep    SSV St. Hubertus 1            SV Op De Korrel 1    
22-sep    SV Op De Korrel 2              SV Strijdlust 1    
    SV Strijdlust 2                      vrij        
                    
13-okt    SV Op De Korrel 1               SV Op De Korrel 2    
16-okt    SV Strijdlust 1                      SV Strijdlust 2    
    SSV St. Hubertus 1             vrij        
                    
29-dec    SV Op De Korrel 2              SV Strijdlust 2    
12-nov    SSV St. Hubertus 1            SV Strijdlust 1    
    SV Op De Korrel 1               vrij        
                    
11-dec    SV Strijdlust 1                    SV Op De Korrel 1    
27-nov    SV Strijdlust 2                    SSV St. Hubertus 1    
    SV Op De Korrel 2              vrij        
                    
10-dec    SSV St. Hubertus 1            SV Op De Korrel 2    
22-dec    SV Op De Korrel 1              SV Strijdlust 2    
    SV Strijdlust 1                     vrij        
                    
12-jan    SV Op De Korrel 1               SSV St. Hubertus 1    
15-jan    SV Strijdlust 1                      SV Op De Korrel 2    
    SV Strijdlust 2                    vrij        
                    
16-feb    SV Op De Korrel 2              SV Op De Korrel 1    
5-feb    SV Strijdlust 2                       SV Strijdlust 1    
     SSV St. Hubertus 1           vrij        
                     
3-mrt    SV Strijdlust 2                       SV Op De Korrel 2    
26-feb    SV Strijdlust 1                    SSV St. Hubertus 1    
    SV Op De Korrel 1             vrij        
                    
9-mrt    SV Op De Korrel 1               SV Strijdlust 1    
18-mrt    SSV St. Hubertus 1           SV Strijdlust 2    
    SV Op De Korrel 2             vrij        
                    
20-apr    SV Op De Korrel 2            SSV St. Hubertus 1    
21-apr    SV Strijdlust 2                   SV Op De Korrel 1    
    SV Strijdlust 1                   vrij        

Teams                               
SV Strijdlust Huissen       
                       
Team 1    Teamleider        H. Martens              vrijdag       
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
264                 Henny Martens                                              396   
255                 Henk van Haren                                             392   
274                 Geert Stinissen                                              392   
                               
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 2    Teamleider        Jos Knuiman            woensdag       
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
225                Jos Knuiman                                                  382   
250                Jaap Florissen                                               378   
224                Henk Klein Middelink                                      364   
                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 1    Teamleider        Henk Graven          
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
185                Sjaak Polman                                                   396   
177                Henk Graven                                                   393   
307                Wim Schurink                                                  387   
                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 2    Teamleider        Henk Rensen                  
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
209                Henk Rensen                                                   382   
182                Jan Wiltink                                                        381   
153                Jan Volmeijer                                                   374   
                               
SSV St. Hubertus Wijchen                               
Team 1    Teamleider        John Roelse                  
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
135                Frans van Dreumel                        375   
121                John Roelse                            
120                 Frans Roelse                            
 

 

 

Liga opgelegd Team 3 2009/2010

15-sep    SV Op De korrel 3                  SV Kort Oisterwijck 2    
22-sep    SV Kort Oisterwijck 3            SV Kort Oisterwijck 4    
                   
3-nov    SV Kort Oisterwijck 4              SV Kort Oisterwijck 2    
10-nov    SV Op De korrel 3                  SV Kort Oisterwijck 3    
                   
24-nov    SV Kort Oisterwijck 2            SV Kort Oisterwijck 3    
24-nov    SV Op De korrel 3                  SV Kort Oisterwijck 4    

22-dec    SV Kort Oisterwijck 2             SV Op De korrel 3   
5-jan    SV Kort Oisterwijck 4                SV Kort Oisterwijck 3   
                   
19-jan    SV Kort Oisterwijck 2              SV Kort Oisterwijck 4   
9-feb    SV Kort Oisterwijck 3               SV Op De korrel 3   
                   
9-mrt    SV Kort Oisterwijck 3               SV Kort Oisterwijck 2   
23-mrt    SV Kort Oisterwijck 4             SV Op De korrel 3   
 

Teams                               
SV Op De Korrel  
                             
Team 3    Teamleider        Joop Kessels           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
193                Joop Kessels                                                 370   
180                Jan Tijssen                                                     362   
173                Ben Kersten                                                   348   
                               
SV Kort Oisterwijck Doornenburg                               
Team 2    Teamleider        Michel Klein-Mentink           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
563                 Michel Klein-Mentink                                      334   
577                 Ebben L.                                                        345   
560                Henk Visch                                                     333   
600               Cor Franssen                           
                               
SV Kort Oisterwijck Doornenburg                               
Team 3    Teamleider        Es J. van            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
598                Jarno Derksen                                               340   
599                Renzo Derksen                                              333   
573                Luuk Peters                                                   306   
569               Dennis Wigman                            
                               
                               
SV Kort Oisterwijck Doornenburg                               
Team 4    Teamleider        Visch J.           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
574                Jos Visch                                                       360   
566                Henny van Es van Lent                                  346   
572                Jan van Es                                                      335   
597               Jan Natrop                                                       330   
576               Martijn Wigman                                                 311   
                               
 

 

Liga staand 2 

16-sep    SV Strijdlust 3                   SV Eendracht '64 1   
15-sep    SSV De Linge 1                SV Schaarsbergen 2   
    SV Op De Korrel 2           vrij       
                   
5-okt    SV Eendracht '64 1              SSV De Linge 1   
12-okt    SV Schaarsbergen 2         SV Op De Korrel 2   
    SV Strijdlust 3                 vrij       
                   
20-okt    SSV De Linge 1                  SV Op De Korrel 2   
21-okt    SV Strijdlust 3                    SV Schaarsbergen 2   
    SV Eendracht '64 1        vrij       
                   
9-nov    SV Schaarsbergen 2          SV Eendracht '64 1   
8-dec    SV Op De Korrel 2              SV Strijdlust 3   
    SSV De Linge 1               vrij       
                   
23-dec    SV Strijdlust 3                   SSV De Linge 1   
21-dec    SV Eendracht '64 1           SV Op De Korrel 2   
    SV Schaarsbergen 2       vrij       
                   
11-jan    SV Eendracht '64 1            SV Strijdlust 3   
11-jan    SV Schaarsbergen 2         SSV De Linge 1   
    SV Op De Korrel 2           vrij       
                   
2-feb    SSV De Linge 1                  SV Eendracht '64 1   
9-feb    SV Op De Korrel 2              SV Schaarsbergen 2   
    SV Strijdlust 3                  vrij       
                   
2-mrt    SV Op De Korrel 2               SSV De Linge 1   
1-mrt    SV Schaarsbergen 2          SV Strijdlust 3   
    SV Eendracht '64 1          vrij       
                   
22-mrt    SV Eendracht '64 1            SV Schaarsbergen 2   
24-mrt    SV Strijdlust 3                    SV Op De Korrel 2   
    SSV De Linge 1              vrij       
                   
13-apr    SSV De Linge 1                 SV Strijdlust 3   
13-apr    SV Op De Korrel 2            SV Eendracht '64 1   
    SV Schaarsbergen 2       vrij       
 

Teams                               
SV Op De Korrel Bemmel                               
Team 2    Teamleider         Bas Huisman            
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
200                 Jeroen de Vos                              B               340   
166                 Bas Huisman                                 B               336   
175                 Ap van Ingen                                B                326   
154                Josina Weijsenfeld                        B                297   
                               
SV Strijdlust Huissen                               
Team 3    Teamleider        W. Neijenhuis                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
230                Willy Neijenhuis                             A               344   
219                Jasper Joosten                             A               333   
228                Herman Jansen                            B                323   
231                Theo Martens                               B                318   
                               
SV Eendracht '64 Lobith                               
Team 1    Teamleider        A. Tiemessen           
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
686                 Ton Tiemessen                             B                342   
683                 Hein Meijer                                    B                321   
648                 Coen Janssen                              B                339   
684                 Anton Bouma                               B                 336   
685                 Alex v/d Pijl                                  B                 329   
681                 Eveline Mertens-Doppen             B                 315   
649                 Alan Smyth                                  B                 317   
                               
SV Schaarsbergen                               
Team 2    Teamleider        Mike van de Brink                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
385                Gerard Gensen                              B               339   
376                 Mike van de Brink                          B               306   
380                 Henk van de Brink                         B               295   
384                Boy Oudeampsen                          B               278   
402                Mike Yigchelaar                             N               275   
390                Mark Wullink                                   B              259   
                                
                               
SSV De Linge                                
Team 1    Teamleider        Dick Paul                   
Pasnummer    Naam + Voornaam                     Klasse    Gemiddelde *   
340                Paul   Dick                                      B               326   
367                Polman John                                  B               319   
364                Haggenburg-Polman Sylvia           B               307   
338                Jansen Ben                                   B               346