De tussenstand van het Ondernemers Schieten van s.v. Op de Korrel na de gehouden voorronden op 26 februari, 4 en 18 maart, ziet er als onderstaand uit. De met een pijltje in het rood aangegeven schutters worden op vrijdag 1 april a.s. (geen mop!!) tussen 19.30 en 20.00 uur verwacht voor de grote finaleavond, waarin zij hun team naast hun eventuele persoonlijke prestatie-prijs kunnen plaatsen op één van de podiumtreden. Er zal door de finalisten (de hoogste schutter van elk team) een zelfde serie afgewerkt moeten worden als in de voorronde, namelijk 12 luchtgeweer opgelegd en 3 kruisboog opgelegd wedstrijdschoten.

Door deze score op te tellen bij de score uit de voorronde, zullen de prijswinnaars bekend worden. Ook wordt deze score bij het team aangevuld, waardoor bekend wordt welke teams het podium mogen betreden en wie er met de meeste 10-en en dus het "halve varken" naar "huis" gaat.

Individueel Klassement na de 3e Ronde (18 maart) Heren

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

10

9

8

7

6

1

Willem Piters

Smit Transformers 2

  109

  30

  139

 7

  6

1

1

0

2

Wim Wiltink

BOD-Bartels 2

  107

  30

  137

 7

  5

1

2

0

3

Ed Tigchelaar

Smit Transformers 1

  107

  28

  135

 5

  7

1

2

0

4

Johnny Modderkolk

SMB Willems

  107

  28

  135

 5

  6

3

1

0

5

Theo Kaak

I.B. van ’t Hullenaar 2

  104

  30

  134

 6

  3

5

1

0

6

Hans ten Donkelaar

SMB Willems

  109

  25

  134

 

 5

  4

6

0

0

7

Roel Hendriks

Alustaal BV 2

  104

  29

  133

 5

  5

3

2

0

8

Bart de Vries

BOD-Bartels 3

  104

  29

  133

 4

  8

2

0

0

9

Twan Derksen

I.B. van ’t Hullenaar 1

  102

  29

  131

 4

  8

1

1

0

10 

Heinz Vermaas

Fecon

  101

  30

  131

 3

  8

1

3

0

11

Frank Smeek

Bordbusters 2

  102

  28

  130

 4

  5

3

3

0

12

Marc Schouten

Schouten Tuinmachines

  102

  27

  129

 5

  3

5

0

2

13

Chris Hendriks

Alustaal BV 2

  102

  27

  129

 

 1

11

0

2

1

14

Wilbert Fölker

Siefkes F.A. 2

  101

  28

  129

 1

  9

3

2

0

15

Mike Kerkman

I.B. van ’t Hullenaar 1

    97

  30

  127

 

 5

  3

5

1

0

16

Sebastiaan Huting

S.-en S.-service Huting

  102

  25

  127

 3

  8

1

1

1

17

Paul van der Schelde

Bordbusters 3

    98

  29

  127

 3

  4

6

1

1

18

Jürgen Rikken

Siefkes F.A. 2

  101

  26

  127

 

 2

  4

8

1

0

19 

Bas Derksen

Schouten Tuinmachines

  100

  26

  126

 

 2

  7

3

1

2

20

Ton Roelofs

Siefkes F.A. 2

    97

  28

  125

 

 3

  4

4

3

1

21

Timo Wissing

I.B. van ’t Hullenaar 2

    96

  29

  125

 

 3

  3

5

4

0

22

Johan Evers

BOD-Bartels 3

  100

  25

  125

 

 1

  5

8

0

1

23

Joop Hendriks

Alustaal BV 1

    96

  28

  124

 

 4

  3

4

2

1

24

Igor Peretic

Bordbusters       1

    94

  29

  123

 3

  4

4

3

0

25

Karel Vermaas

Fecon

    96

  27

  123

 

 2

  5

4

3

0

26

Dave Okkels

BOD- Bartels 1

    95

  28

  123

 

 1

  6

5

2

0

27

Emiel Janssen

BOD-Bartels 3

    96

  27

  123

 

 1

  5

7

1

0

28

Frank Leerdvelt

BOD-Bartels 2

    93

  29

  122

 

 3

  5

2

2

2

29

Rob Peters

I.B. van t Hullenaar 2

    93

  29

  122

 

 3

  4

3

2

3

30

Tobie Berns

Smit Transformers 2

    95

  27

  122

 

 2

  4

6

1

1

31

Ronald v. d. Linden

Bordbusters 1

    98

  24

  122

 

 1

  5

7

0

1

32

Appie Mushin

Bordbusters 2

    92

  29

  121

 

 5

  3

2

1

2

33

Willy Leijser

S.-en S.-service Huting

    93

  28

  121

 

 3

  4

3

2

2

34

Roland Molle

Alustaal BV 1

    92

  29

  121

 

 2

  7

1

4

0

35

Ruud Erren

Smit Transformers 1

    97

  24

  121

 

 2

  3

6

2

2

36

Han van Heumen

I.B. van ’t Hullenaar 1

    94

  26

  120

 

 4

  2

2

4

3

37 

Ries Vernooij

Fecon

    97

  23

  120

 

 1

  4

5

4

1

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

10

9

8

7

6

38

Igor Oharek

Bordbusters 2

    90

  28

  118

 

 2

  3

4

4

1

39

Renier Hasselman

Siefkes F.A. 1

    91

  25

  116

 

 1

  4

5

3

1

40

Danny van Marwijk

BOD-Bartels 1

    86

  29

  115

 

3

  2

7

1

0

41

Ruben Schaars

Schouten Tuinmachines

    90

  24

  114

 

 0

  4

6

2

1

42

Jan Wilting

BOD-Bartels 2

    84

  29

  113

 

 2

  3

5

1

2

43

Maikel Leijser

S.-en S.-service Huting

    85

  28

  113

 

 1

  3

5

4

0

44

Kees Bakker

BOD-Bartels 3

    87

  25

  112

 

2

  1

5

3

2

45

Bart Nissen

Fecon

    85

  26

  111

 

 0

  6

4

2

0

46

Ruud van Kruchten

Smit Transformers 2

    84

  25

  109

 

 0

  5

4

1

2

47

Boy Koenen

Smit Transformers 1

    84

  24

  108

 

 0

  2

5

4

2

48

William Huls

Bordbusters 1

    82

  25

  107

 

 1

  3

5

1

1

49

Matt Wehmeijer

I.B. van ;t Hullenaar 2

    76

  30

  106

 

3

  2

2

3

2

50

Hans Vermeulen

BOD-Bartels 1

    77

  29

  106

 

2

  2

2

2

4

51

Sicco Schwering

Bordbusters 3

    80

  26

  106

 

 0

  5

1

5

1

52

Wim Krechting

Smit Transformers 2

    78

  27

  105

 

 1

  2

3

4

1

53

Ronald Hendriks

Siefkes F.A. 1

    78

  26

  104

 

 1

  6

3

0

1

54

Chris Gerdsen

Schouten Tuinmachines

    77

  23

  100

 

 0

  2

4

2

4

55

Tom Huizinga

Bordbusters 3

    69

  29

    98

 

 3

  1

2

3

2

56

André Huting

S.- en S.-service Huting

    74

  24

    98

 

 1

  1

5

1

1

57

Jacco Verhaaff

Bordbusters 3

    76

  21

    97

 

 1

  2

1

5

1

58

Leon Rikken

Siefkes F.A. 2

    68

  26

    94

 

 1

  3

2

2

1

59

Tonny van Marwijk

BOD-Bartels 2

    52

  26

    78

 

 1

  2

1

0

1

B.M.

Antoin Geurtz

Siefkes F.A. 2

    95

  28

  123

 

 3

  7

2

0

2

 

 

Individueel Klassement na de 3e Ronde (18 maart) Dames

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

10

9

8

7

6

  1

Jeanette Hendriks

Siefkes F.A. 1

  104

  28

  132

 3

7

4

1

0

  2

Marriet Wilting

BOD-Bartels 1

  101

  30

  131

 3

8

3

0

0

  3

Maartje Hendriks

Alustaal BV 1

  101

  29

  130

 3

6

5

0

1

  4

Gijsje Hendriks

Alustaal BV 1

    99

  28

  127

 5

4

3

1

1

  5

Judith Moed

Alustaal BV 2

    94

  30

  124

 5

2

4

2

1

  6

Manuela Hendriks

Alustaal BV 2

    84

  26

  110

 1

2

8

2

0

  7

Femke Rotteveel

Bordbusters 2

    85

  25

  110

 0

5

1

5

2

  8

Cindy Rikken

SMB Willems

    79

  30

  109

 3

3

2

3

0

  9

Anne Hendriks

Siefkes F.A. 1

    82

  25

  107

 0

4

5

2

1

10

Claudia Willemsen

Bordbusters 1

    79

  26

  105

 1

3

5

0

2

11

Cindy de Reus

SMB Willems

    76

  27

  103

 4

0

3

2

2

 

  geplaatst voor de finales op 01 april a.s.

 

Team Klassement na de 3e Ronde (18 maart)

Pl.

Team

Scores

   L.G.

Scores

   K.B.

Scores

Totaal

 

10

9

8

7

6

  1

Alustaal BV  Huissen 2

  300

   86

  386

 

12

20

15

  8

2

  2

I.B. Hans van ’t Hullenaar Bemmel 2

  293

   88

  381

 

15

12

15

10

5

  3

Alustaal BV Huissen 1

  296

   85

  381

 

14

20

13

  7

3

  4

B.O.D.-Bartels Bemmel 3

  300

   81

  381

 

  8

19

22

  4

3

  5

Siefkes Fiancieel Advies Andelst 2

  299

   82

  381

 

  7

20

17

  8

2

  6

Schoonmaakbedrijf Willems Arnhem

  295

   83

  378

 

17

13

14

  6

2

  7

I.B. Hans van ’t Hullenaar Bemmel 1

  293

   85

  378

 

13

13

  8

  6

3

  8

Fecon Doornenburg

  294

   80

  374

 

  6

23

14

12

1

  9

B.O.D.-Bartels Bemmel 2

  284

   88

  372

 

13

15

  9

  5

5

10

Smit Transformers Nijmegen 2

  288

   82

  370

 

10

17

14

  7

4

11

Bordbusters Huissen 2

  284

   85

  369

 

11

16

10

13

5

12

B.O.D.-Bartels Bemmel 1

  282

   87

  369

 

  9

18

17

  5

4

13

Schouten Tuinmachines Haalderen

  292

   77

  369

 

  7

16

18

  5

9

14

Smit Transformers Nijmegen 1

  288

   76

  364

 

  7

12

12

  8

4

15

Schoen-en Sleutelservice Huting Bemmel

  280

   81

  361

 

  8

16

14

  8

4

16

Siefkes Financieel Advies Andelst 1

  277

   78

  355

 

  5

21

17

  6

3

17

Bordbusters Huissen 1

  274

   78

  352

 

  6

15

21

  4

4

18

Bordbusters Huissen 3

  247

   84

  331

 

  7

12

10

14

5

 Het Team Klassement wordt bepaald aan de hand van de totaalscores van de drie beste schutters per team m.u.v. bij de bepaling van het aantal “tienen”.

Vrijdag 4 maart werd de tweede ronde van het Ondernemersschieten verschoten, wat net als de eerste ronde een gezellige avond opleverde. Inmiddels zijn er 6 bedrijven geweest en hebben er 41 schutters deelgenomen. Hieruit zijn 10 teams samengesteld, waarbij op dit moment beide teams van Alustaal BV Huissen het klassement aanvoeren.

In het individuele klassement staat Alustaals Roel Henderiks bovenaan bij de heren en bij de dames bestaat het hele podium voorlopig uit Hendriks-en. Echter wordt daar de hoogste trede bezet gehouden door Jeanette van Siefkes Financieel Advies, naast de dames Hendriks van Alustaal.

Na een tussenweek zullen op 18 maart de laatste schutters hun wedstrijd hebben, met op 1 april de finale. Onderstaand dan ook een overzicht van alle deelnemers en de stand in de competitie, waarbij met een pijl de finalisten voor hun team zijn aangegeven.

 

Individueel Klassement na de 2e Ronde (4 maart) Heren

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

10

9

8

7

6

  1

Roel Hendriks

Alustaal BV 2

  104

  29

  133

 5

  5

3

2

0

  2

Heinz Vermaas

Fecon

  101

  30

  131

 3

  8

1

3

0

  3

Frank Smeek

Bordbusters 2

  102

  28

  130

 4

  5

3

3

0

  4

Marc Schouten

Schouten Tuinmachines

  102

  27

  129

 5

  3

5

0

2

  5

Chris Hendriks

Alustaal BV 2

  102

  27

  129

 

 1

11

0

2

1

  6

Wilbert Fölker

Siefkes F.A. 2

  101

  28

  129

 1

  9

3

2

0

  7

Sebastiaan Huting

S.-en S.-service Huting

  102

  25

  127

 3

  8

1

1

1

  8

Paul van der Schelde

Bordbusters 3

    98

  29

  127

 3

  4

6

1

1

  9

Jürgen Rikken

Siefkes F.A. 2

  101

  26

  127

 

 2

  4

8

1

0

10 

Bas Derksen

Schouten Tuinmachines

  100

  26

  126

 

 2

  7

3

1

2

11

Ton Roelofs

Siefkes F.A. 2

    97

  28

  125

 

 3

  4

4

3

1

12

Joop Hendriks

Alustaal BV 1

    96

  28

  124

 

 4

  3

4

2

1

13

Igor Peretic

Bordbusters       1

    94

  29

  123

 3

  4

4

3

0

14

Karel Vermaas

Fecon

    96

  27

  123

 

 2

  5

4

3

0

15

Ronald v. d. Linden

Bordbusters 1

    98

  24

  122

 

 1

  5

7

0

1

16

Appie Mushin

Bordbusters 2

    92

  29

  121

 

 5

  3

2

1

2

17

Willy Leijser

S.-en S.-service Huting

    93

  28

  121

 

 3

  4

3

2

2

18

Roland Molle

Alustaal BV 1

    92

  29

  121

 

 2

  7

1

4

0

19  

Ries Vernooij

Fecon

    97

  23

  120

 

 1

  4

5

4

1

20

Igor Oharek

Bordbusters 2

    90

  28

  118

 

 2

  3

4

4

1

21

Renier Hasselman

Siefkes F.A. 1

    91

  25

  116

 

 1

  4

5

3

1

22

Ruben Schaars

Schouten Tuinmachines

    90

  24

  114

 

 0

  4

6

2

1

23

Maikel Leijser

S.-en S.-service Huting

    85

  28

  113

 

 1

  3

5

4

0

24

Bart Nissen

Fecon

    85

  26

  111

 

 0

  6

4

2

0

25

William Huls

Bordbusters 1

    82

  25

  107

 

 1

  3

5

1

1

26

Sicco Schwering

Bordbusters 3

    80

  26

  106

 

 0

  5

1

5

1

27

Ronald Hendriks

Siefkes F.A. 1

    78

  26

  104

 

 1

  6

3

0

1

28

Chris Gerdsen

Schouten Tuinmachines

    77

  23

  100

 

 0

  2

4

2

4

29

Tom Huizinga

Bordbusters 3

    69

  29

    98

 

 3

  1

2

3

2

30

André Huting

S.- en S.-service Huting

    74

  24

    98

 

 1

  1

5

1

1

31

Jacco Verhaaff

Bordbusters 3

    76

  21

    97

 

 1

  2

1

5

1

32

Leon Rikken

Siefkes F.A. 2

    68

  26

    94

 

 1

  3

2

2

1

B.M.

Antoin Geurtz

Siefkes F.A. 2

    95

  28

  123

 

 3

  7

2

0

2

 

Individueel Klassement na de 2e Ronde (4 maart) Dames

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

10

9

8

7

6

  1

Jeanette Hendriks

Siefkes F.A. 1

  104

  28

  132

 3

7

4

1

0

  2

Maartje Hendriks

Alustaal BV 1

  101

  29

  130

 3

6

5

0

1

  3

Gijsje Hendriks

Alustaal BV 1

    99

  28

  127

 5

4

3

1

1

  4

Judith Moed

Alustaal BV 2

    94

  30

  124

 5

2

4

2

1

  5

Manuela Hendriks

Alustaal BV 2

    84

  26

  110

 1

2

8

2

0

  6

Femke Rotteveel

Bordbusters 2

    85

  25

  110

 0

5

1

5

2

  7

Anne Hendriks

Siefkes F.A. 1

    82

  25

  107

 0

4

5

2

1

  8

Claudia Willemsen

Bordbusters 1

    79

  26

  105

 1

3

5

0

2

 

Team Klassement na de 2e Ronde (4 maart)

Pl.

Team

Scores

   L.G.

Scores

   K.B.

Scores

Totaal

 

10

9

8

7

6

  1

Alustaal BV  Huissen 2

  300

   86

  386

 

12

20

15

  8

2

  2

Alustaal BV Huissen 1

  296

   85

  381

 

14

20

13

  7

3

  3

Siefkes Fiancieel Advies Andelst 2

  299

   82

  381

 

  7

20

17

  8

2

  4

Fecon Doornenburg

  294

   80

  374

 

  6

23

14

12

1

  5

Bordbusters Huissen 2

  284

   85

  369

 

11

16

10

13

5

  6

Schouten Tuinmachines Haalderen

  292

   77

  369

 

  7

16

18

  5

9

  7

Schoen-en Sleutelservice Huting Bemmel

  280

   81

  361

 

  8

16

14

  8

4

  8

Siefkes Financieel Advies Andelst 1

  277

   78

  355

 

  5

21

17

  6

3

  9

Bordbusters Huissen 1

  274

   78

  352

 

  6

15

21

  4

4

10

Bordbusters Huissen 3

  247

   84

  331

 

  7

12

10

14

5

 

 

Het Team Klassement wordt bepaald aan de hand van de totaalscores van de drie beste schutters per team m.u.v. bij de bepaling van het aantal “tienen”.

Beste teamleiders,
 
Als bijlage treft u de eindklassementen aan van het Ondernemersschieten 2015 van s.v. Op de Korrel Bemmel.
Langs deze weg wil ik u namens de Organisatie bijzonder hartelijk danken voor uw deelname en uw sportieve inzet. Mede daardoor kunnen wij op een geslaagd evenement terug zien.
Wij hopen dan ook, dat u ook volgend jaar aanwezig wilt zijn bij het Ondernemersschieten 2016.
 
Met vriendelijke groet,
 
Namens de Organisatie Ondernemersschieten 2015,
 
Sjaak de Keijzer

Onderstaand is het eindklassement van "Ondernemersschieten 2015" van zowel Individueel als Teams te raadplegen.

Om dit te raadplegen heeft u een PDF reader zoals Acrobat van Adobe nodig. Indien u hier nog niet over beschikt kunt u deze gratis downloaden.

Download de uitslagen van de Individuelen en Teams (74Kb)

Onderstaand de foto's van de winnaars van het Ondernemersschieten 2015

pl1

Pl2

De Dames 1-2-3!

De Heren 1-2-3.

Pl2

Pl2

Winnaars teams.

Winnaar halve varken.

Onderstaand het resultaat  "Ondernemersschieten 2015" van de 2e ronde.

Om dit te raadplegen heeft u een PDF reader zoals Acrobat van Adobe nodig. Indien u hier nog niet over beschikt kunt u deze gratis downloaden.

Download de uitslagen van de 2e ronde 2015

Onderstaand het resultaat  "Ondernemersschieten 2015" van de 1e ronde.

Om dit te raadplegen heeft u een PDF reader zoals Acrobat van Adobe nodig. Indien u hier nog niet over beschikt kunt u deze gratis downloaden.

Download de uitslagen van de 1e ronde 2015