Schietsportvereniging “Op de Korrel” Bemmel

Ondernemersschieten 2013

Individueel Klassement na de 3e Ronde (01 maart) Heren

 

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

  1

Johan Kuppen

Smit-Transf. 2

  103

  29

  132

 5

  2

Dave Okkels

BOD-Bartels 1

  101

  29

  130

 5

  3

Jan van Weijenberg

Logoplaste BV  1

  101

  29

  130

 4

  4

Peter van Maassen

Liander Aanleg 2

  104

  24

  128

 3

  5

Roel Hendriks

Alustaal B.V.

  101

  26

  127

 3

  6

Jos Welling

Logoplaste BV 1

  100

  27

  127

 

 3

  7

Wim Wiltink

BOD-Bartels 1

    97

  29

  126

 

 4

  8

Danny van Marwijk

BOD-Bartels 1

    97

  29

  126

 

 4

  9

Thierry Kersjes

Logoplaste BV 2

    99

  27

  126

 2

10

Roland Molle

Alustaal B.V.

    97

  28

  125

 

 1

11

Daan Wannet

Boers Techniek 2

    99

  26

  125

 2

12

Chris Hendriks

Alustaal B.V.

    97

  27

  124

 

 3

13

Renato Fernandes

Logoplaste BV 1

    95

  29

  124

 

 2

14

Erik-Jan van Uem

Fitpunt

    99

  24

  123

 1

15

Joop Hendriks

Alustaal B.V.

    97

  26

  123

 

 1

16

Bart Scholten

Feijen SP

    93

  29

  122

 3

17

Huub Hendriks

Smit-Transf. 1

  100

  22

  122

 2

18

Hans Tromp

Boers Techniek 1

    95

  25

  120

 1

19

Dick Jansen

Boers Techniek 1

    92

  27

  119

 

3

20

Frank Vink

Boers Techniek 2

    90

  29

  119

 

2

21

Rik de Wilde

Feijen SP

    87

  29

  116

 

 4

22

Yorik van Dijk

Logoplaste BV 2

    89

  27

  116

 

3

23

Erwin Wiechers

Logoplaste BV 1

    89

  27

  116

 

2

24

Ed Tigchelaar

Smit-Transf. 1

    90

  26

  116

 

0

25

Wim Vrieling

Logoplaste BV 2

    87

  28

  115

 

3

26

Renier Hasselman

Siefkes F.A.

    90

  25

  115

1

27

Erwin Scheerder

Boers Techniek 2

    93

  22

  115

 

0

28

Bram Teunissen

Boers Techniek 1

    91

  24

  115

 

0

29

Ruud van Kruchten

Smit-Transf. 2

    85

  29

  114

 

4

30

Wim Krechting

Smit-Transf. 2

    90

  24

  114

 

4

31

Henk van Marwijk

BOD-Bartels 2

    85

  28

  113

 

2

32

Mike Rombout

Boers Techniek 1

    85

  28

  113

 

1

33

Hans Verheij

Liander Aanleg 1

    83

  29

  112

 

4

34

Lex Stegink

Feijen SP

    84

  28

  112

 

2

35

Jeroen Snepvangers

Liander Aanleg 2

    85

  26

  111

 

1

36

Paul Boers

Boers Techniek 2

    81

  28

  109

 

1

37

Ricky Houterman

BOD-Bartels 2

    80

  26

  106

 

0

38

Johan Evers

BOD-Bartels 1

    79

  25

  104

 

2

39

Marc Looyen

Smit-Transf. 2

    72

  29

  101

 

2

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

40

Henk Hissink

Logoplaste BV 2

    75

  26

  101

 

0

41

Raymond van Luttikhuizen

Feijen SP

    72

  27

    99

 

1

42

Marco Siefkes

Siefkes F.A.

    75

  22

    97

 

0

43

Ruud Erren

Smit Transf. 1

    65

  30

    95

 

4

44

Henk Graven

BOD-Bartels 2

    68

  27

    95

 

0

45

Cees Bakelaar

Liander Aanleg 1

    68

  22

    90

 

1

BM

Sander Schinkel

Fitpunt

    89

  27

  116

 

1

 

Individueel Klassement na de 3e Ronde (01 maart) Dames

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

  1

Gerry Wilting

BOD-Bartels 2

  100

  27

  127

2

  2

Jolanda Vlieg

Fitpunt

    94

  28

  122

4

  3

Marieke Snepvangers

Liander Aanleg 2

    95

  24

  119

1

  4

Anneloes Silvertand

Liander Aanleg 1

    97

  21

  118

1

  5

Sharon Kempff

Liander Aanleg 1

    92

  23

  115

1

  6

Mary van Maassen

Liander Aanleg 2

    86

  23

  109

1

  7

Marieke Siefkes-Jansen

Siefkes F.A.

    85

  23

  108

2

  8

Mirella Hasselman-Volmeijer

Siefkes F.A.

    74

  28

  102

1

  9

Karin Schinkel

Fitpunt

    72

  29

  101

3

10

Lisanne van Oppenraay

Fitpunt

    73

  22

    95

1


  geplaatst voor de finales op 15 maart a.s.

Team Klassement na de 3e Ronde (01 maart)

Pl.

Team

Scores

   L.G.

Scores

   K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

  1

B.O.D.-Bartels 1, Bemmel

  295

   87

  382

 

15

  2

Logoplaste B.V.  1, Elst

  294

   87

  381

 

11

  3

Alustaal B.V.  Huissen

  295

   81

  376

 

  8

  4

Smit Transformatoren 2, Nijmegen

  278

   82

  360

 

15

  5

Boers Techniek B.V.  2 Elst

  282

   77

  359

 

  5

  6

Liander Aanleg 2, Nijmegen

  284

   74

  358

 

  6

  7

Logoplaste B.V. 2, Elst

  275

   82

  357

 

  8

  8

Boers Techniek B.V. 1, Elst

  278

   76

  354

 

  5

  9

Feijen SP Huissen

  264

   86

  350

 

 10

10

Fitpunt F&T, Bemmel

  265

   81

  346

 

   9

11

B.O.D.-Bartels 2, Bemmel

  265

   81

  346

 

   4

12

Liander Aanleg 1, Nijmegen

  272

   73

  345

 

   7

13

Smit Transformatoren 1, Nijmegen

  255

   78

  333

 

   6

14 

Siefkes Financieel Advies, Andelst

  249

   76

  325

 

   4

 

Het Team Klassement wordt bepaald aan de hand van de totaal scores van de drie beste schutters per team m.u.v. bij de bepaling van het aantal “tienen”.

 

       Schietsportvereniging “Op de Korrel” Bemmel

Ondernemersschieten 2013

Individueel Klassement na de 2e Ronde (22 februari) Heren

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

10

  1

Dave Okkels

BOD-Bartels 1

  101

  29

  130

5

  2

Jan van Weijenberg

Logoplaste BV  1

  101

  29

  130

4

  3

Peter van Maassen

Liander Aanleg 2

  104

  24

  128

3

  4

Roel Hendriks

Alustaal B.V.

  101

  26

  127

3

  5

Jos Welling

Logoplaste BV 1

  100

  27

  127

 

3

  6

Wim Wiltink

BOD-Bartels 1

    97

  29

  126

 

4

  7

Danny van Marwijk

BOD-Bartels 1

    97

  29

  126

 

4

  8

Thierry Kersjes

Logoplaste BV 2

    99

  27

  126

2

  9

Roland Molle

Alustaal B.V.

    97

  28

  125

 

1

10

Daan Wannet

Boers Techniek 2

    99

  26

  125

2

11

Chris Hendriks

Alustaal B.V.

    97

  27

  124

 

3

12

Renato Fernandes

Logoplaste BV 1

    95

  29

  124

 

2

13

Joop Hendriks

Alustaal B.V.

    97

  26

  123

 

1

14

Bart Scholten

Feijen SP

    93

  29

  122

3

15

Hans Tromp

Boers Techniek 1

    95

  25

  120

1

16

Dick Jansen

Boers Techniek 1

    92

  27

  119

 

3

17

Frank Vink

Boers Techniek 2

    90

  29

  119

 

2

18

Rik de Wilde

Feijen SP

    87

  29

  116

 

4

19

Yorik van Dijk

Logoplaste BV 2

    89

  27

  116

 

3

20

Erwin Wiechers

Logoplaste BV 1

    89

  27

  116

 

2

21

Wim Vrieling

Logoplaste BV 2

    87

  28

  115

 

3

22

Erwin Scheerder

Boers Techniek 2

    93

  22

  115

 

0

23

Bram Teunissen

Boers Techniek 1

    91

  24

  115

 

0

24

Henk van Marwijk

BOD-Bartels 2

    85

  28

  113

 

2

25

Mike Rombout

Boers Techniek 1

    85

  28

  113

 

1

26

Hans Verheij

Liander Aanleg 1

    83

  29

  112

 

4

27

Lex Stegink

Feijen SP

    84

  28

  112

 

2

28

Jeroen Snepvangers

Liander Aanleg 2

    85

  26

  111

 

1

29

Paul Boers

Boers Techniek 2

    81

  28

  109

 

1

30

Ricky Houterman

BOD-Bartels 2

    80

  26

  106

 

0

31

Johan Evers

BOD-Bartels 1

    79

  25

  104

 

2

32

Henk Hissink

Logoplaste BV 2

    75

  26

  101

 

0

33

Raymond van Luttikhuizen

Feijen SP

    72

  27

    99

 

1

34

Henk Graven

BOD-Bartels 2

    68

  27

    95

 

0

35

Cees Bakelaar

Liander Aanleg 1

    68

  22

    90

 

1


Individueel Klassement na de 2e Ronde (22 februari) Dames

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

10

  1

Gerry Wilting

BOD-Bartels 2

  100

  27

  127

 2

  2

Marieke Snepvangers

Liander Aanleg 2

    95

  24

  119

 1

  3

Anneloes Silvertand

Liander Aanleg 1

    97

  21

  118

 1

  4

Sharon Kempff

Liander Aanleg 1

    92

  23

  115

 1

  5

Mary van Maassen

Liander Aanleg 2

    86

  23

  109

 1


  geplaatst voor de finales op 15 maart a.s.

Team Klassement na de 2e Ronde (22 februari)

Pl.

Team

Scores

   L.G.

Scores

   K.B.

Scores

Totaal

 

Tienen

  1

B.O.D.-Bartels 1, Bemmel

  295

   87

  382

 

   15

  2

Logoplaste B.V.  1, Elst

  294

   87

  381

 

   11

  3

Alustaal B.V.  Huissen

  295

   81

  376

 

     8

  4

Boers Techniek B.V.  2 Elst

  282

   77

  359

 

     5

  5

Liander Aanleg 2, Nijmegen

  284

   74

  358

 

     6

  6

Logoplaste B.V. 2, Elst

  275

   82

  357

 

     8

  7

Boers Techniek B.V. 1, Elst

  278

   76

  354

 

     5

  8

Feijen SP Huissen

  264

   86

  350

 

   10

  9

B.O.D.-Bartels 2, Bemmel

  265

   81

  346

 

     4

10

Liander Aanleg 1, Nijmegen

  272

   73

  345

 

     7

 

Het Team Klassement wordt bepaald aan de hand van de totaal scores van de drie beste schutters per team. Bij bepaling van het aantal “tienen” tellen alle schutters mee.

 

Bemmel,230213/OdK/OS/JdK

 

       Schietsportvereniging “Op de Korrel” Bemmel

Ondernemersschieten 2013

Individueel Klassement na de 1e Ronde (15 februari) Heren

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Aantal

tienen

  1

Roel Hendriks

Alustaal B.V.

  101

  26

  127

    3

  2

Roland Molle

Alustaal B.V.

    97

  28

  125

 

    1

  3

Chris Hendriks

Alustaal B.V.

    97

  27

  124

 

    3

  4

Joop Hendriks

Alustaal B.V.

    97

  26

  123

 

    1

  5

Bart Scholten

Feijen SP

    93

  29

  122

    3

  6

Rik de Wilde

Feijen SP

    87

  29

  116

 

    4

  7

Hans Verheij

Liander Aanleg 1

    83

  29

  112

 

    4

  8

Lex Stegink

Feijen SP

    84

  28

  112

 

    2

  9

Raymond van Luttikhuizen

Feijen SP

    72

  27

    99

 

    1

10

Cees Bakelaar

Liander Aanleg 1

    68

  22

    90

 

    1


Individueel Klassement na de 1e Ronde (15 februari) Dames

Pl.

Naam

Team

Scores

L.G.

Scores

K.B.

Scores

Totaal

 

Aantal

tienen

  1

Anneloes Silvertand

Liander Aanleg 1

    97

  21

  118

    1

  2

Sharon Kempff

Liander Aanleg 1

    92

  23

  115

    1


  geplaatst voor de finales op 15 maart a.s.

Team Klassement na de 1e Ronde (15 februari)

Pl.

Team

Scores

   L.G.

Scores

   K.B.

Scores

Totaal

 

Aantal

tienen

  1

Alustaal BV Huissen

  295

   81

  376

 

    8

  2

Feijen SP Huissen

  264

   86

  350

 

  10

  3

Liander Aanleg 1 Nijmegen

  272

   73

  345

 

    7

 

Het Team Klassement wordt bepaald aan de hand van de totaal scores van de drie beste schutters per team. Bij bepaling van het aantal “tienen” tellen alle schutters mee.

Onderstaand is het eindklassement van "Bedrijvenschieten 2012" van zowel Individueel als Teams te raadplegen.

Om dit te raadplegen heeft u een PDF reader zoals Acrobat van Adobe nodig. Indien u hier nog niet over beschikt kunt u deze gratis downloaden.

Download de uitslagen van de Individuelen (74Kb)

Download de uitslagen van de Teams (69Kb)