2016-10-15 16:59

Voorlopige uitslagen

 Persoonlijk

 Luchtgeweer opgelegd Senioren

1Thijssen, FredSV de Leuker - Swalmen104,3104,6104,1105,5  (35)418,5 
2Huibers, JohanSV Op de Korrel - Bemmel105,7104,2103,5104,0  (34)417,4 
3Nieuwenkamp, Rudith in denSV de Eendracht - Haaksbergen104,0101,2100,9104,7  (26)410,8 
4Brinkman, ArnoSV Op de Korrel - Bemmel102,5104,5102,9100,3  (25)410,2 
5Valentijn, RaoulSt. Sebastianus - Gendt102,1102,199,3102,0  (22)405,5 
6Nieuwenkamp, Raymond in denSV de Eendracht - Haaksbergen104,0100,599,0101,5  (21)405,0 
7Ruitenberg, RiaSV Het Vechtdal - Dalfsen102,2101,499,498,5  (20)401,5 
8Reimerink, JoséSV de Eendracht - Haaksbergen95,694,296,999,6  (10)386,3 
9Janssen, GerrieSt. Sebastianus - Gendt82,983,191,689,6  (4)347,2 
10Verlooij, MiranSV de Roos - Duiven77,172,775,779,4  (2)304,9 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen Hoofdklasse

1Vondel, Wiebe vanSV Diana - Denekamp104,3106,1103,0106,0  (35)419,4 
2Martens, HennySV Strijdlust - Huissen104,3104,9104,2104,4  (31)417,8 
3Wouters, JosSV Limburg - Hulsberg105,1104,3103,5103,3  (34)416,2 
4Stinissen, GeertSV Strijdlust - Huissen103,6104,1103,3104,3  (32)415,3 
5Wanrooy, Jan vanSV de Rustige Schutters - Berlicum102,5104,5103,7104,5  (30)415,2 
6Haren, Henk vanSV Strijdlust - Huissen103,3103,4104,6103,5  (32)414,8 
7Huibers, BenSV Op de Korrel - Bemmel104,7102,3104,2102,9  (30)414,1 
8Ehlen, PaulSV Limburg - Hulsberg102,2105,1104,3102,2  (29)413,8 
9Polman, SjaakSV Op de Korrel - Bemmel103,3102,2105,0102,7  (28)413,2 
10Brussel, Jan vanSV de Kampioen - Utrecht103,8103,0102,6102,8  (30)412,2 
11Schuurmans, JanSV Hedilo - Heeswijk-Dinther102,3104,3101,5101,8  (24)409,9 
12Leijser, AlbertSV Strijdlust - Huissen100,8100,3105,8102,4  (22)409,3 
13Graven, HenkSV Op de Korrel - Bemmel102,2101,7103,5101,1  (23)408,5 
14Bruins, HenkSV Het Vechtdal - Dalfsen102,5101,4102,9101,6  (24)408,4 
15Jansen, RonSV Strijdlust - Huissen103,2101,7101,0102,4  (25)408,3 
16Krämer, GerardSV Ulto Megchelen - Megchelen104,698,1103,3101,4  (25)407,4 
17Boer, Chris deSV de Leuker - Swalmen101,0102,6102,0100,9  (22)406,5 
18Martens, TheoSV Strijdlust - Huissen100,2102,5103,0100,5  (19)406,2 
19Bosveld, RinusRozendaalse Schutters SOC. - Velp101,799,5102,5102,3  (23)406,0 
20Driel, Carel vanSV Postschutters '63 - Rotterdam101,6101,0101,1102,2  (24)405,9 
21Keuper-Aalders, MarionSV Ulto Megchelen - Megchelen99,7102,3101,8101,3  (22)405,1 
22Boschman, AlbertSV Oostendorp - Oostendorp101,0102,4101,899,5  (21)404,7 
23Bruggink, GerardSV Halfweg - Silvolde100,1102,599,7102,1  (22)404,4 
24Stens, AlphonsSV Op de Korrel - Bemmel100,5101,0101,5101,2  (18)404,2 
25Wiltink, JanSV Op de Korrel - Bemmel102,399,4100,9100,9  (22)403,5 
26Jansen, Evert-JanSV de Valk - Elspeet98,7102,6101,599,8  (19)402,6 
27Ingen, Ap vanSV Op de Korrel - Bemmel99,7101,399,899,8  (16)400,6 
28Jacobs, FransSV Hedilo - Heeswijk-Dinther96,799,5104,099,1  (15)399,3 
29Volmeijer, JanSV Op de Korrel - Bemmel100,599,5100,697,0  (19)397,6 
30Noorlander, RobertSV Postschutters '63 - Rotterdam99,896,799,8100,9  (14)397,2 
31Diepenmaat, BennieSV de Eendracht - Haaksbergen97,997,498,795,5  (11)389,5 
32Nieuwenkamp, Gerrit in denSV de Eendracht - Haaksbergen98,495,299,396,2  (12)389,1 
33Bergevoet, TheoSV Ulto Megchelen - Megchelen98,997,197,495,5  (10)388,9 
34Stroet, ToonSV St. Hubertus - Breedenbroek98,995,298,795,7  (9)388,5 
35Veldhuis, PietSV Halfweg - Silvolde95,7100,494,897,2  (11)388,1 
36Janssen, SjaakSt. Sebastianus - Gendt88,797,789,897,7  (8)373,9 
37Vinkenvleugel, FransSV St. Hubertus - Breedenbroek89,896,893,093,1  (9)372,7 
38Waal, Rien de't Vosje - Wadenoijen93,190,690,790,8  (9)365,2 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen A-klasse

1Marwijk, Hans, vanSV Op de Korrel - Bemmel103,5101,9100,8103,0  (25)409,2 
2Heemskerk, JoopSSV de Tjonger - Oosterwolde Fr100,7100,7101,0102,9  (22)405,3 
3Schuurmans, RobSV Hedilo - Heeswijk-Dinther100,3101,9101,1101,4  (20)404,7 
4Stoffels, WimSV Op de Korrel - Bemmel101,7102,299,4100,4  (20)403,7 
5Janssen, HermanSV Strijdlust - Huissen99,6102,1102,199,2  (22)403,0 
6Degen, JosSSV de Linge - Zetten99,4100,599,7101,0  (18)400,6 
7Polman, JanSV Op de Korrel - Bemmel100,899,697,2101,3  (17)398,9 
8Splitthoff, PaulSV St. Hubertus - Breedenbroek100,0102,0100,895,6  (17)398,4 
9Snijders, RobSV Het Vechtdal - Dalfsen99,199,498,6100,9  (20)398,0 
10Driessen, CorSV de Leuker - Swalmen97,398,999,7100,4  (13)396,3 
11Goossens, KeesSV de Korrel - Emmeloord99,099,8100,796,3  (15)395,8 
12Prenger, HermanSV Postschutters '63 - Rotterdam96,999,999,098,7  (15)394,5 
13Karels, JoopRozendaalse Schutters SOC. - Velp97,898,597,7100,0  (13)394,0 
14Gardien, EllenSV de Vrijheid - Haarlem97,097,297,497,1  (12)388,7 
15Nikkelen, JanSSV de Linge - Zetten90,794,795,598,1  (9)379,0 
16Jeuring, HenkRozendaalse Schutters SOC. - Velp91,189,895,2100,8  (9)376,9 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen B-klasse

1Meermans, GuidoSV Limburg - Hulsberg101,2102,7101,898,5  (22)404,2 
2Burg, Jaap vanSV de Korrel - Emmeloord98,097,996,099,0  (11)390,9 
3Workum, Geert vanSSV de Linge - Zetten92,395,295,195,4  (10)378,0 
4Brands, AdrieSV Hedilo - Heeswijk-Dinther86,289,690,792,1  (6)358,6 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen C-klasse

1Doornink, GerritSV Ulto Megchelen - Megchelen100,3101,9102,599,2  (20)403,9 
2Opsteegh, SjaakSV Diana - Dordrecht89,888,184,985,6  (2)348,4 

 

 Luchtgeweer opgelegd Junioren C + D

1Jongboom, AtaSV Schaarsbergen - Arnhem105,5102,5104,9105,2  (33)418,1 
2Nagel, Nick van derSV Postschutters '63 - Rotterdam102,7105,5103,2102,3  (30)413,7 
3Dolle, Sven tenSSV de Berkelschutters - Borculo99,196,8101,6103,3  (16)400,8 
4Strik, TessaSSV St. Hubertus - Wijchen98,5100,096,495,0  (13)389,9 
5Pelders, ScottSV C.O.W. - Vinkel94,596,096,595,2  (10)382,2 
6Haven, Jill van derSV de Vrijheid - Leiderdorp91,795,194,396,5  (9)377,6 
7Keijzer, ManonSV 't Roosje - Langenboom90,693,794,491,5  (6)370,2 
8Stokman, LuukSV Op de Korrel - Bemmel88,289,392,994,0  (10)364,4 
9Linssen, JoëlSV de Leuker - Swalmen93,286,196,786,0  (6)362,0 
10Braad, SemSV het Trefpunt - Poortugaal90,693,187,190,7  (4)361,5 
11Kinket, LauraSV D.V.S. Apeldoorn - Wenum-Wiesel84,186,695,686,5  (4)352,8 
12Ceha, CerizeSV D.V.S. Apeldoorn - Wenum-Wiesel86,986,488,288,0  (1)349,5 
13Snoeij, EvaSV D.V.S. Apeldoorn - Wenum-Wiesel76,066,269,675,0  (1)286,8 

 

SV Op De Korrel - Bemmel